У Олімпійському комітеті Японії виступили за скорочення Ігор-2021

У Олімпійському комітеті Японії виступили за скорочення Ігор-2021

У Олімпійському комітеті Японії виступили за скорочення Ігор-2021 Associated Press

Перенесені на 2021 рік ​​Олімпійські ігри в Токіо, ймовірно, будуть проведені у скороченій версії, заявив голова Олімпійського комітету Японії Ясухіро Ямасіта.

Японія та Міжнародний Олімпійський Комітет у березні перенесли Олімпіаду в Токіо на 2021 рік через пандемію коронавірусу. Відтоді організатори обмірковують варіант спрощення змагань, аби скоротити витрати та гарантувати безпеку спортсменів.

Ясухіро Ямасіта, колишній олімпійський чемпіон (1984) та чотириразовий чемпіон світу з дзюдо, нині – президент Олімпійського комітету Японії (JOC) заявив у 14 липня, що Олімпіаду слід організувати спрощеним чином.

"Ігри, які я застав раніше, були захопливими та яскравими. Але причина не в цьому. Головний пріоритет – це безпека", – цитує Ямасіту Eurosport.

Що відомо

  • 24 березня Міжнародний Олімпійський комітет ухвалив рішення перенести Олімпійські ігри на 2021 рік через пандемію коронавірусу. Ігри мають відбудутися з 23 липня до 8 серпня 2021 року й збережуть за собою назву "Токіо-2020".
  • Президент Міжнародного Олімпійського Комітету Томас Бах запевнив, що вже здобуті спортсменами ліцензії діятимуть і на Олімпіаду 2021 року.
  • Голова Оргкомітету Токіо-2020 Йошіро Морі допустив, що Олімпіада може не відбутися, якщо у 2021 році не буде винайдена вакцина від COVID-19. Повторне перенесення змагань, за його словами, неможливе.
  • Кандидат у губернатори Токіо Таро Ямамото пообіцяв скасувати Олімпійські Ігри в разі його обрання на посаду.
  • Більше ніж 50% жителів Токіо вважають, що перенесену Олімпіаду-2020 не слід проводити у 2021 році.

Категорії
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start