Amazon планує випустити гру за мотивами "Володаря перснів"

Amazon планує випустити гру за мотивами "Володаря перснів"

Amazon планує випустити гру за мотивами "Володаря перснів"

Amazon робить ще одну спробу створити гру за мотивами "Володаря перснів". Компанія оголосила, що співпрацює з Embracer Group над грою з відкритим світом. Про це повідомляє видання The Verge

"Ми давно мріяли запропонувати гравцям новий погляд на "Володаря перснів", і для нас велика честь і вдячність, що Middle-earth Enterprises довірила нам цей культовий світ. Ми також раді розширити наші відносини з Embracer Group після торішньої угоди з Tomb Raider, оскільки вони зарекомендували себе як відмінні партнери", — зазначив віцепрезидент Amazon Games Крістоф Гартманн.

Гру для консолей і ПК розроблятиме студія New World Amazon Games Orange County. Дія гри розгортатиметься у Середземʼї. Поки що вона перебуває на ранній стадії розробки і термінів її виходу не оголошують.

"Світ Середзем'я продовжує залишатися нескінченно родючим ґрунтом для творців, а Amazon Games має пристрасть до створення захопливих, захоплюючих світів та публікації ігор для глобальної аудиторії", - сказав Лі Гінчард, представник Embracer Group.

Це буде друга спроба компанії створити гру за мотивами "Володаря перснів". Перша була анонсована у 2019 році і скасована через два роки. І хоча Amazon також має серіал за "Володарем перснів" — "The Rings of Power", компанія заявляє, що вона "не пов'язана з майбутньою грою, яка розробляється разом з Amazon Games".

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!

Вибір редакції

На початок