У Хмельницькому попрощалися з двома загиблими у Бахмуті військовослужбовцями

У Хмельницькому попрощалися з двома загиблими у Бахмуті військовослужбовцями

У Хмельницькому попрощалися з двома загиблими у Бахмуті військовослужбовцями
Суспільне Хмельницький

В обласному центрі попрощалися з двома військовослужбовцями, котрі загинули у Бахмуті: 36-річним Миколою Бурлакою та 18-річним Артемом Бондарем. Микола Бурлака загинув 11 травня, Артем Бондар – 23 квітня. Поховали захисників на Алеї Слави у Хмельницькому.

У міській ритуальній службі зібралися містяни, друзі та родичі, аби попрощатися із загиблим військовослужбовцем Миколою Бурлакою. За словами двоюрідної сестри загиблого Ярослави Козицької, Микола загинув 11 травня у Бахмуті.

"В останній розмові з ним за день до його загибелі його останні слова були "Все буде Україна!". Для мене він герой, який вибрав цей шлях, щоб захищати нашу землю, нашу Україну від цих нелюдів. Це був унікальний хлопець, який завжди був готовий всім допомогти, який ніколи ні на що не скаржився і сприймав усе достойно. Тому я пишаюся, що це був мій брат. Мені дуже боляче, що він загинув", - каже Ярослава Козицька.

За її словами, Миколу мобілізували 13 січня: "Пройшов комісію і потрапив на навчання в Британію. Він пройшов там підготовку і його відправили ближче до передової лінії".

воїн Бурлака
36-річний Микола Бурлака загинув 11 травня у Бахмуті. Суспільне Хмельницький

Микола Бурлака був гранатометником. Загинув у званні старшого солдата, розповідає тітка і хрещена мати загиблого Наталія Рода: "Він ніколи не розповідав про свої проблеми, завжди казав: "Хрещена, у мене все добре!". На початку травня він отримав контузію, я його спитала, чи може він відмовитися їхати на Бахмут, щоб пройти лікування в госпіталі. Він сказав, що може, але не хоче". За словами тітки, Микола не був одруженим. У нього залишились батько та молодший брат.

Також сьогодні, 17 травня, попрощалися зі ще одним військовослужбовцем, 18-річним Артемом Бондарем. Він загинув за дев’ять днів до свого 19-річчя у Бахмуті, розповідає класна керівниця Артема Бондаря Марія Дарійчук.

"Єдиний син. У його рідної тітки не було дітей, то він був один на двох, один на дві сім’ї. Просили, щоб він не йшов, а він добровольцем пішов", - каже вчителька.

воїн Бондар
18-річний Артем Бондар був єдиною дитиною в сім'ї. Суспільне Хмельницький

Артем Бондар був патріотом, розповідає майстер Хмельницького вищого професійного училища №11 Василь Тупало: "Він завжди казав, що піде захищати Батьківщину. Дуже хотів стати військовим. Казав: "Я закінчу училище, піду вчитись у військову академію, щоб стати офіцером". Він був старостою групи, завжди допомагав друзям".

Поховали обох військовослужбовців на Алеї Слави, що у мікрорайоні Ракове.

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram та Facebook.

На початок