Володимир Кличко потрапив на обкладинку журналу Forbes

Володимир Кличко потрапив на обкладинку журналу Forbes

Володимир Кличко потрапив на обкладинку журналу Forbes Instagram

Колишній чемпіон світу у надважкій вазі Володимир Кличко розповів німецькому виданню Forbеs про свою кар'єру поза боксом.

Володимир Кличко став новим героєм обкладинки німецької версії Forbes. Про це сам колишній боксер розповів в Instagram.

"Життя - це бій за чемпіонство, і я почуваюся наче в 7 раунді, і у мене є ще є 5. Дякую Forbes за підтримку моєї другої кар'єри, заснованої на моєму методі #facethechallenge (приймай виклик – Ред.). Дякую моїм однодумцям, які досі супроводжують мене на цьому шляху", – написав Кличко.

Що відомо:

  • Володимир Кличко є співзасновником промоутерської компанії в Україні - K2 Promotions, та ще однієї – у німецькому Гамбурзі під назвою KLITSCHKO Management Group (KMG). Остання, крім діяльності в боксерській сфері, консультує західні компанії, які збираються виходити на український ринок.
  • У 2016 році зареєстрував компанію KLITSCHKO Ventures GmbH, яка займається підтриманням іміджу бренду братів Кличків. На початку 2020-го року оголосив про запуск власного бренду WYLLIT. Бренд насамперед планує займатися виробництвом спортивних продуктів харчування.
  • У червні Кличко-молодший увійшов до сотні найкращих спортсменів століття.

Категорії
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start