На Дніпропетровщині дев'ятеро підприємців отримають кошти на розвиток бізнесу за програмою "єРобота"

На Дніпропетровщині дев'ятеро підприємців отримають кошти на розвиток бізнесу за програмою "єРобота"

На Дніпропетровщині дев'ятеро підприємців отримають кошти на розвиток бізнесу за програмою "єРобота"
Фото: Суспільне Рівне

За результатами шостої хвилі урядової програми "єРобота" кошти на розвиток власної справи отримають дев'ять підприємців з Дніпропетровщини. Про це повідомили на сайті Дніпропетровської обласної ради.

Хвиля прийому заяв на отримання грантів тривала з 10 по 23 квітня.

Зокрема, переможці планують відкрити у Дніпрі нову кав’ярню, масштабувати косметологічний кабінет, медичний центр та продуктовий магазин.

У Кривому Розі підприємці планують відкриття кав’ярні та закладу харчування, відбудеться розширення асортименту будівельних матеріалів, також з’явиться приватна клініка.

Ще один переможець з міста П’ятихатки. Він планує облаштувати будівельний магазин.

Загалом від початку 2023 року за програмою "Власна справа", гранти на розвиток бізнесу отримали 51 підприємець з Дніпропетровщини. Їм виплатять понад 12 мільйонів гривень. Серед отримувачів – п'ять юридичних осіб, 33 ФОПи та 13 майбутніх підприємців.

За повідомленням, схвалені бізнес-проєкти передбачають створення 110 нових робочих місць.

Що відомо про урядову програму "єРобота"

  • З початку 2023 року на Дніпропетровщині відбулось 5 хвиль урядової програми "єРобота". Станом на середину квітня 2023 року 12 фіналістів четвертої хвилі урядової програми із Дніпропетровщини отримали гранти на розвиток бізнесу.
  • Напрямки підприємництва в яких переможці 4 хвилі реалізуватимуть себе різноманітні — виробництво комбікормів, виготовлення круп, вирощування буряку, роздрібна торгівля харчами, бджільництво, надання консалтингових послуг у сфері фінансів та бухгалтерського обліку, послуги у галузі будівництва та продаж фільтрованої води.
  • У травні Державний центр зайнятості визначив переможців п’ятої хвилі програми в області. Заяви на неї приймалися з 27 березня по 9 квітня 2023 року. Гранти отримають ще 14 жителів Дніпропетровщини.
  • Найбільша кількість переможців — з Дніпра, Дніпровського та Кам’янського районів.
  • Подати заяву в проєкт "єРобота" можна за посиланням.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

Вибір редакції

На початок