Жителів Львівщини закликають зменшити споживання електроенергії: у чому причина

Жителів Львівщини закликають зменшити споживання електроенергії: у чому причина

Жителів Львівщини закликають зменшити споживання електроенергії: у чому причина
Суспільне Львів

На Львівщині готуються до наступного опалювального сезону. На електропідстанціях області тривають масштабні ремонтні роботи, відтак людей просять знизити споживання електроенергії. Про це повідомили на Facebook-сторінці Львівської ОВА.

У Львівській ОВА повідомляють, що енергоблоки, на яких відбувається ремонт, деякий час не зможуть виробляти електроенергію.

"Виконати ремонт без знеструмлення мереж неможливо. Це може створити певні незручності для мешканців, однак просимо всіх з розумінням віднестись до ситуації", — повідомляють у "Львівобленерго".

Об'єм робіт цього літа буде більший, ніж звичай, через російські атаки на українську енергосистему. Енергетики просять жителів Львівщини зменшити споживання електроенергії у ранкові та вечірні години. А саме:

  • за можливості, переносити використання потужних приладів з пікових ранкових та вечірніх годин на нічні, коли споживання низьке;
  • намагатись не включати одночасно потужні прилади (наприклад, бойлер та пральну машину);
  • не вмикати кондиціонер у пікові години споживання. При використанні кондиціонера — ставити його на вищу температуру, ніж ви звикли;
  • кип’ятити стільки води, скільки вам потрібно у конкретний час. Якщо у вас є газова плита — краще кип'ятити воду на ній.

Також енергетики зазначають, що дізнатися про відключення електроенергії можна заздалегідь. Повідомлення споживачам надходитимуть у чат-ботах "Львівобленерго" у Viber та Telegram. Доєднатись можна за посиланням.

Інформацію про відключення також отримують на електронну пошту клієнти, зареєстровані у "Персональному кабінеті"

Окрім цього, дізнатись про причину відсутності електроенергії можна на вебсайті "Львівобленерго" у розділі "Чому немає світла" та у кол-центрі за номерами: 0-800-30-15-68, 067-333-15-68, 050-460-15-68, 093-170-15-68, (032) 290-75-68.

"Якщо ваш номер вже зафіксований у системі кол-центру, при дзвінку програма автоматично повідомить вас про відключення за вашою адресою", — додають у "Львівобленерго".

На початок