У Білій Церкві за підтримки благодійників США можуть створити центр реабілітації військових

У Білій Церкві за підтримки благодійників США можуть створити центр реабілітації військових

У Білій Церкві за підтримки благодійників США можуть створити центр реабілітації військових
Мер Білої Церкви Геннадій Дикий (справа) і засновник американського благодійного фонду URGENT Олександр Топоровський. Фото: сайт Білоцерківської міської ради

У Білій Церкві на Київщині обговорюють можливість відкриття центру медичної та психологічної реабілітації військових. Допомогу в його створенні запропонував засновник американського благодійного фонду URGENT Олександр Топоровський.

Про це повідомляє Білоцерківська міська рада.

Керівник фонду URGENT Топоровський відвідав Білу Церкву. На зустрічі з представниками міської влади він висловив ідею залучити громаду м. Клівленд (штат Огайо) до створення реабілітаційного центру для військових. Меценат очікує погодження від місцевої влади.

Міський голова Білої Церкви Геннадій Дикий підтримав пропозицію. Він зауважив, що такий реабілітаційний центр потрібен громаді і пацієнтам з усього району.

На зустрічі з керівником американського фонду обговорили варіанти розміщення центру у наявних приміщеннях, забезпечення його необхідним обладнанням та тренажерами. Розглянули також питання навчання персоналу майбутньої установи, юридичного супроводу, можливості комплексної роботи з родинами військовослужбовців.

Що відомо про реабілітацію військових на Київщині

На базі Київської обласної клінічної лікарні №2 планують створити реабілітаційний центр зі стаціонарним відділенням на 30 ліжок. Заклад надаватиме допомогу громадянам, що постраждали від агресії РФ.

У Києві працюють над створенням сучасного реабілітаційного центру для поранених захисників. У реалізації проєктів реабілітації та реінтеграції ветеранів, аби якнайшвидше повернути їх до мирного життя, допомагає досвід ізраїльської організації Brothers for Life.

Столиця запроваджує пілотний проєкт із соціальної реабілітації військових під час лікування в медзакладах.

У Києві також презентували модель відновлення психічного здоров’я для потерпілих під час війни.

На початок