ЗСУ вдалось стабілізувати ситуацію у Бахмуті та на його околицях — український військовий

ЗСУ вдалось стабілізувати ситуацію у Бахмуті та на його околицях — український військовий

ЗСУ вдалось стабілізувати ситуацію у Бахмуті та на його околицях — український військовий
Снайпер на позиції поблизу Бахмута, Донеччина, 2 травня 2023 року Фото: АР / Libkos

У Бахмуті та на околицях міста ЗСУ вдалось стабілізувати ситуацію та покращити своє положення. Ініціатива переходить на бік ЗСУ. Про це в марафоні "Єдині новини" повідомив командир роти ударних безпілотних авіаційних комплексів "Ахіллес" 92 окремої механізованої бригади Юрій Федоренко.

"У Бахмуті та на його підступах вдалось стабілізувати ситуацію та покращити своє положення. Тобто вибити російських військових займаних ними позицій й на підступах міста. ЗСУ зруйнували плани РФ взяти місто в "лещата", і на деяких ділянках ЗСУ просунулись майже на два кілометри. Військові РФ не зможуть перерізати шляхи постачання необхідного, зокрема, боєприпасів, резервів для українських військових", — зазначив Федоренко.

За його словами, на цій ділянці тривають бої, багато російські військові здаються в полон.

"Грунт на цьому напрямку підсох, але під час опадів — розмокає, тому це уповільнює пересування техніки та піхоти", — каже Юрій Федоренко.

Читайте також: Ще два кілометри вперед. РФ стягує штурмовиків до околиць Бахмута і готується до наступу ЗСУ: ситуація 15 травня

Що відомо про ситуацію на Бахмутському напрямку

За даними Генштабу ЗСУ, на Бахмутському напрямку армія РФ продовжують наступати. Тривають важкі бої за Бахмут. Протягом доби російські військові віли безуспішні наступи у напрямку населеного пункту Іванівське. Завдав авіаційних ударів в районах населених пунктів Богданівка, Бахмут, Іванівське, Торецьк Донецької області. Російські війська обстрілювали Григорівку, Богданівку, Бахмут, Іванівське, Часів Яр, Ступочки, Північне, Торецьк Донецької області.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

Вибір редакції

На початок