Кабмін погодив звільнення голови Чернівецької райадміністрації Козарійчука

Кабмін погодив звільнення голови Чернівецької райадміністрації Козарійчука

Кабмін погодив звільнення голови Чернівецької райадміністрації Козарійчука
Козарійчук

Кабінет міністрів погодив звільнення Дмитра Козарійчука з посади голови Чернівецької районної державної адміністрації.

Про це у Telegram-каналі повідомив постійний представник уряду у Верховній раді Тарас Мельничук.

Козарійчук очолює Чернівецьку РДА з лютого 2021 року. Він юрист, раніше працював помічником прокурора у прокуратурах Чернівецької та Львівської областей. Також працював заступником директора на підприємстві "Україна", яке займається вирощуванням зернових культур, а також м'ясництвом. Очолював Заставнівську РДА.

Згідно з процедурою, керівників РДА своїм розпорядженням звільняє президент.

Що відомо про зміну керівників райадміністрацій:

  • 13 липня 2022 року стало відомо, що президент Володимир Зеленський призначив головою Чернівецької ОВА банкіра Руслана Запаранюка. Він був керівником Чернівецької обласної філії Ощадбанку, йдеться на сайті YouControl. На минулих місцевих виборах балотувався до обласної ради від партії "Єдина Альтернатива", від якої обраний міський голова Чернівців Роман Клічук.
  • У вересні минулого року Кабмін погодив звільнення голів Вижницької та Дністровської РВА. Новими керівниками стали Сергій Чеботар та Віталій Якубенко.
  • У 2020 році Верховна рада ухвалила новий адмінподіл. Згідно з ним, у Чернівецькій області утворили три райони замість одинадцяти — Чернівецький, Дністровський та Вижницький. На посаду голови Чернівецької РДА призначили Дмитра Козарійчука, Дністровської — Олега Мельничука, а Вижницької — Михайла Чорнея.

Вибір редакції

На початок