Виставки, перформанси, лекції та дискусії: у Дніпрі відкриється артпроєкт "Модуль тимчасовості"

Виставки, перформанси, лекції та дискусії: у Дніпрі відкриється артпроєкт "Модуль тимчасовості"

Виставки, перформанси, лекції та дискусії: у Дніпрі відкриється артпроєкт "Модуль тимчасовості"
Фото: Дніпровська міська рада

У середмісті Дніпра в червні розмістять тимчасовий культурний простір "Модуль тимчасовості". До цього проєкт працював на Контрактовій площі у Києві і зібрав близько 30 тисяч відвідувачів. Про це йдеться у пресрелізі міської ради Дніпра, який отримало Суспільне.

За повідомленням, проєкт організований київською командою don’t Take Fake за підтримки фонду USAID. Модуль тимчасовості — це двоповерхова будівля, складена з 27 контейнерів-модулів, із виставкою робіт світових та українських художників.

Основа "Модуля тимчасовості" — виставковий простір, де представлена експозиція з полотнами, скульптурами, інсталяціями та аудіовізуальними творами 28 художників із 10 країн світу.

Серед українців — Жанна Кадирова, Марія Куліковська, Роман Мінін, Олексій Кондаков, Олексій Сай, Нікіта Кравцов, Володимир Манжос (WAONE). .

У "Модулі тимчасовості" будуть проводити кінопокази. А ще відбуватимуться перформанси, лекції та дискусії. Частиною простору стане гіфтстор — своєрідний сувенірний магазин.

Після завершення проєкту команда "Модуля тимчасовості" планує організувати благодійний аукціон. На ньому виставлять частину робіт, представлених в експозиції простору, а також інші твори художників.

100% коштів з продажу квитків, а також весь прибуток з гіфтстору і вторговані гроші з аукціону організатори передадуть на відбудову українських артінституцій, пам’яток і музеїв.

"Модуль тимчасовості" відкриється у Дніпрі 4 червня і працюватиме без вихідних упродовж трьох тижнів: з 13:00 до 20:00 — у будні та з 11:00 до 20:00 — у вихідні.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

Вибір редакції

На початок