Львів'яни просять демонтувати закинуту будівлю: у чому причина

Львів'яни просять демонтувати закинуту будівлю: у чому причина

Львів'яни просять демонтувати закинуту будівлю: у чому причина
Суспільне Львів

Мешканці будинку на вулиці Мечникова просять демонтувати закинуту будівлю поруч. Жителі неодноразово звертались до Личаківської районної адміністрації, адже вважають будівлю аварійною і небезпечною. Більше про це дізнавалося Суспільне.

Закинута будівля розташована між корпусами житлового комплексу на Мечникова.

Закинута будівля біля нового комплексу на Мечникова
Закинута будівля біля нового комплексу на Мечникова. Суспільне Львів

Там неодноразово були пожежі, а споруда руйнується, каже мешканка будинку поруч Тетяна Каспшишак.

Мешканці просять демонтувати закинуту будівлю у Львові
За словами мешканців, у закинутий будинок періодично приходять наркозалежні. Суспільне Львів

"Вікна виходять якраз на цю будову і на днях завалився дах. Це було настільки небезпечно. Цегла розлетілася по боках. Це щастя, що не було людей і не було машин. Цегла валялася всюди. Порох піднявся такий, що нічого не було видно. Жити біля такої будівлі дуже страшно, особливо з дітьми, яким ти не можеш сказати: "Стій". У мене діти рік, три і п’ять років", — каже жінка.

Тетяна Каспшишак
Тетяна Каспшишак. Суспільне Львів

"Це — небезпечно. Тут гуляють діти, воно валиться. Це невідомі люди вночі – не мешканці цього будинку. Усілякі звуки. Це бруд, особливо зараз, коли сухо", — розповідає мешканець будинку на Мечникова Богдан Шеін.

Богдан Шеін
Богдан Шеін. Суспільне Львів

Демонтувати цю споруду готовий забудовник, каже жителька будинку Юлія Мацигайло. Також мешканці не проти зробити це за власні гроші.

Мешканці просять демонтувати закинуту будівлю у Львові
Мешканці просять демонтувати аварійну будівлю. Суспільне Львів

Із цією пропозицією звернулися до районної адміністрації.

"Нам це робити заборонено, ми не можемо нічого зробити, навіть закрити то все, аби не ходили наркомани. Бо ввечері вийти з дому, просто пройтися з маленькими дітьми, собачками – це неможливо. Ми пробували щось тут трошки прибрати, нам заборонили це, чи то виписали якесь зауваження. Максимум, що ми могли зробити – це огородити трошки стрічкою цю конструкцію. Але з тої сторони будова почала падати на ту стрічку. Ми намагаємось зробити максимально від себе, щоб якось Личаківська районна адміністрація відреагувала. Але нічого не робиться", — зазначає Юлія Мацигайло.

Юлія Мацигайло
Юлія Мацигайло. Суспільне Львів

Кореспонденти Суспільного звернулися за коментарем до пресслужби Львівської міської ради. Там відповіли, що у мерії знають про цю проблему та шукають варіанти вирішення. Детальніше обіцяли прокоментувати згодом.

Мешканці просять демонтувати закинуту будівлю у Львові
Закинута будівля поруч з новим житловим комплексом. Суспільне Львів

Вибір редакції

На початок