Олександр Ткаченко назвав "Євробачення-2023" одним з кращих за історію конкурсу

Олександр Ткаченко назвав "Євробачення-2023" одним з кращих за історію конкурсу

Олександр Ткаченко назвав "Євробачення-2023" одним з кращих за історію конкурсу
Фото: Dominic Lipinski/Getty Images

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко в ефірі телемарафону "Єдині новини" заявив, що цьогорічне "Євробачення" було одним із найкращих за всю історію конкурсу.

"На мій погляд, це було одне із найкращих "Євробачень" в історії цього конкурсу. І не тільки тому, що з технічного боку було все підготовлено на надзвичайно високому рівні, але й тому, що в підготовці "Євробачення" брали участь фахівці з України", – сказав міністр.

На його думку, взаємодія українських і британських артистів та організаторів зробили шоу "надзвичайно якісним медіапродуктом".

Також в ефірі Ткаченко зазначив, що поза проєктом скрізь у Ліверпулі можна було побачити синьо-жовті прапори, а події у межах "Євробачення" були присвячені Україні та про Україну. "Найголовніше, що мене вразило, – це реакція місцевих жителів: надзвичайно відкрита, щира до України. Вони багато знають про те, що відбувається у нас, щиро нас підтримують", – додав він. Загалом в Україні "Євробачення" на каналі Суспільне Культура подивилося 709 тисяч телеглядачів. Середня частка переглядів становила 20%, а під час оголошення результатів голосування за учасників "Євробачення-2023" частка трансляції в моменті досягала 40%.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок