"Дівчинка, яка крокує до перемоги". У Києві створюють квіткове панно

"Дівчинка, яка крокує до перемоги". У Києві створюють квіткове панно

"Дівчинка, яка крокує до перемоги". У Києві створюють квіткове панно
У Києві створюють квіткове панно у Дніпровському районі Фото: КМДА

У Дніпровському районі столиці з'явиться квіткове панно "Дівчинка, яка крокує до Перемоги". Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації.

Зазначається, що панно створюють на основі ескізу стінопису, французького художника Жюльєна Маллана, відомого, як Seth. Він його намалював минулого року в Парижі. Митець назвав свій твір "Україна в дії", щоб привернути увагу французької спільноти до війни в Україні.

"Дівчинка, яка крокує до Перемоги, нагадує нам, що кожен день наближає нас до найзаповітнішої перемоги",— йдеться у повідомленні.

У комунальному підприємстві по утриманню зелених насаджень Дніпровського району Києва поінформували, що панно буде розміром понад 60 квадратних метрів. Складатиметься воно із квітів бегонії, агератуму, колеуса, чорнобривців, альтернатери, цинерарії.

Що відомо про створення квіткових інсталяцій у Києві

Минулого року до Дня Незалежності у Києві створили понад 10 квіткових інсталяцій, які присвячені Україні та бійцям Збройних Сил України. Також у Солом'янського районі висадили квіткову композицію "Незламна і нескорена".

У Святошинському районі Києва висадили патріотичну композицію, для створення якої було використано 35 тисяч квітів. Центр композиції прикрашає серце.

У Києві на Оболоні створили квітник, присвячений безпілотному літальному бойовому апарату Bayraktar. Побачити квіткову інсталяцію можна на розв'язці проспекту Степана Бандери і вулиці Богатирської.

У Дарницькому районі на одному з квітників з'явилася фігура чернігівського пса-піротехніка Патрона. Поруч із ним напис "Незалежні".

Інсталяцію з квітів "Привид Києва", яку створили у Подільському районі столиці на вулиці Олени Теліги, внесли до Національного реєстру рекордів України в номінації "Найбільша квітково-патріотична композиція. Площа цього квітника 150 квадратних метрів, розмір 10 на 15 метрів, висадили тут 23500 квітів.

У Києві неподалік метро Лівобережна створили квітник на честь рожевої панами Олега Псюка — соліста українського гурту Kalush Orchestra, що переміг у пісенному конкурсі "Євробачення-2022".

Вибір редакції

На початок