Микола Суховієнко з Полтавщини поліг під час захисту України

Микола Суховієнко з Полтавщини поліг під час захисту України

Микола Суховієнко з Полтавщини поліг під час захисту України
Facebook Другого відділу Кременчуцького РТЦК та СП

Боєць із Глобинської громади загинув на Донеччині. Він захищав Україну від російських військ. Про це Суспільному розповіла офіцерка відділу зв’язків з громадськістю обласного терцентру комплектування та соцпідтримки Оксана Ворона.

Воїнові Миколі Суховієнку було 52 роки. Він мав звання сержант. Поліг 16 травня поблизу міста Вугледар на Донеччині. Чоловік служив заступником командира бойової машини, навідником-оператором, каже Оксана Ворона.

Проживав Микола Суховієнко у селі Весела Долина Глобинської громади. У нього лишилися дружина та двоє дітей. Про це Суспільному повідомила староста Великокринківського округу Алла Ніколенко.

На Facebook-сторінці Другого відділу Кременчуцького районного терцентру комплектування та соцпідтримки повідомили, що Микола Суховієнко повернувся до війська 24 лютого 2022-го, у перший день повномасштабного російського вторгнення.

"Він мав великий досвід в бойових діях. З 2014-го до 2019-го року проходив службу у бойових частинах, неодноразово підписував контракт зі Збройними Силами України. Микола Іванович брав участь в бойових діях на найгарячіших ділянках фронту, зокрема і в боях за Донецький аеропорт 2014-го року. 2018-го року воїн був нагороджений медаллю "Захиснику Вітчизни" та орденом "За мужність" 3-го ступеня", – йдеться у повідомленні.

Коли саме будуть прощатися із Миколою Суховієнком, поки не відомо.

Що відомо

  • Обстріли на Полтавщині почалися у перший день повномасштабного вторгнення Росії на територію України. 24 лютого 2022-го року поцілили по об’єктах у Миргороді.
  • За кількістю загиблих найбільш масштабний обстріл на Полтавщині стався 27 червня 2022-го року у Кременчуці. Російська ракета влучила у ТЦ "Амстор".

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

Вибір редакції

На початок