У Кіровоградській області можна одночасно оформити паспорти для себе й дітей

У Кіровоградській області можна одночасно оформити паспорти для себе й дітей

У Кіровоградській області можна одночасно оформити паспорти для себе й дітей
Фото: Facebook Міграційна служба Кіровоградської області

На Кіровоградщині можна одночасно оформити ID-картку, закордонний паспорт собі й закордонний паспорт своїй дитині до 14 років. Ця послуга діє з 15 травня 2023 року. Про це Суспільному розповіла речниця міграційної служби Кіровоградської області Інна Захарова. До цього (з 23 травня 2022 року) за одне відвідування можна було одночасно оформити два документи – ID-картку та паспорт для виїзду за кордон собі.

Для оформлення документів один з батьків або законних представників має подати заяву та документи до підрозділу Державної міграційної служби, центру обслуговування "Паспортний сервіс" в Україні чи за кордоном або в Центр надання адміністративних послуг.

Якщо дитині, якій оформлюють закордонний паспорт, виповнилося 12 років, її присутність під час подання документів обов’язкова.

За словами Інни Захарової, за два дні, відколи діє послуга про одночасне оформлення паспортів собі й дітям, звернень не було.

Виготовлення закордонного паспорта громадянина України у термін від 3 до 7 робочих днів коштує 1496 гривень. Отримати закордонний паспорт у термін до 20 робочих днів можна за 856 гривень.

Паспорт громадянина України (ID-картку) уперше оформлюють безплатно. Виготовити у разі зміни даних чи втрати самого документа за термін до 10 робочих днів можна за 820 гривень, до 20 робочих днів – за 450 гривень.

На початок