Ремонт пам'ятника Жертвам Чорнобиля у Рівному відновлять у червні — УКБ

Ремонт пам'ятника Жертвам Чорнобиля у Рівному відновлять у червні — УКБ

Ремонт пам'ятника Жертвам Чорнобиля у Рівному відновлять у червні — УКБ
Фото: архів Суспільне Рівне

Реконструкцію пам'ятника Жертвам Чорнобиля планують продовжити на початку літа. Про це 16 травня Суспільному повідомив начальник міського управління капітального будівництва Володимир Ляшук. Раніше в УКБ Суспільному повідомляли, що відремонтувати пам'ятник не можуть через урядову заборону на капвидатки.

Коли почнуть роботи

Будівельно-монтажні роботи з реконструкції пам'ятника розпочнуть у червні, розповів Володимир Ляшук:

"Ми на кінець травня виходимо з корегування і експертизи, буде нова експертиза, нова вартість будівельно-монтажних робіт. В червні підрядник наш починає виконання робіт. Ми плануємо завершити всі процеси, а там є багато процесів "мокрих", які виконуються лише в плюсову температуру. Ми плануємо за чотири місяці завершити всі роботи".

Що відомо про реконструкцію пам'ятника

Постамент Жертвам Чорнобиля встановили до 15-річчя аварії на ЧАЕС у 2001 році на розі вулиць Симона Петлюри – Івана Мазепи. Монумент почав руйнуватися ще з 2019 року. Тоді голова правління громадської організації "Рівненські ветерани-чорнобильці" Микола Гайбонюк звернувся до міських депутатів з проханням виділити гроші на його відновлення.

У 2020-му році розробили проєктно-кошторисну документацію, а у 2021 році з міського бюджету на реконструкцію виділили майже 1,2 млн грн. З початку повномасштабної війни Росії проти України реконструкцію призупинили. В УКБ Суспільному тоді пояснили, що доремонтувати зможуть лише у випадку, якщо уряд прийме зміни до постанови, яка накладає обмеження на капітальні роботи.

Читайте і дивіться Суспільне Рівне на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок