Ігнат: ОВА мають врегулювати роботу камер відеоспостереження під час ракетних атак РФ

Ігнат: ОВА мають врегулювати роботу камер відеоспостереження під час ракетних атак РФ

Речник Повітряних Сил України Юрій Ігнат
Речник Повітряних Сил України Юрій Ігнат. Фото: Медіацентр

Обласні військові адміністрації повинні врегулювати питання роботи камер відеоспостереження, аби противник не міг в режимі онлайн бачити роботу української системи ППО та наслідки ракетних атак.

Про це на брифінгу сказав речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

"В ситуації, коли в країні є воєнний стан, думаю, що буде зроблено певні корективи з військовими адміністраціями, коли є робота ППО, коли є загроза того, що буде витік інформації, думаю, що органи ОВА підкорегують, щоб синхронізовано якось не давати противнику можливості в режимі онлайн спостерігати за бойовою роботою наших систем ППО", — зазначив Ігнат.

Він вкотре закликав українців бути більш відповідальними, дбати про свою безпеку і не публікувати в інтернеті відео ракетних атак, де росіяни можуть бачити роботу українських систем ППО.

Водночас Юрій Ігнат наголосив на необхідності працювати не лише з державними, а й з комерційними установами в цьому питанні.

"Із камерами щодо онлайн, треба не лише з державними інституціями працювати, тому що камери сьогодні є і на комерційних структурах, на заправках, на різних закладах. Треба теж з цим попрацювати", — сказав Ігнат.

Що відомо про атаку РФ по Україні в ніч на 16 травня

У ніч проти 16 травня росіяни здійснили комплексну атаку на Київ із різних напрямків одночасно. Були застосовані БпЛА, крилаті ракети та, ймовірно, ракети балістичного типу. Тривога у Києві цієї ночі лунала двічі: з 2:25 до 4:03 і 4:22 до 5:33. Було зафіксовано падіння уламків в Соломʼянському, Шевченківському, Святошинському, Оболонському та Дарницькому районах столиці.

Водночас на Черкащині ППО під час тривоги знищило безпілотник. На Миколаївщині були знищені російські 4 ракети.

Цієї ночі сили ППО знищили всі 18 ракет, випущених військом РФ по Україні: 6 аеробалістичних ракет "Кинджал", 9 крилатих ракет "Калібр" і 3 балістичні ракети.

На початок