На Кіровоградщині підприємство "Дніпро-Кіровоград" відновлює повірку лічильників води

На Кіровоградщині підприємство "Дніпро-Кіровоград" відновлює повірку лічильників води

На Кіровоградщині підприємство "Дніпро-Кіровоград" відновлює повірку лічильників води
Ілюстративне фото: УНІАН

На Кіровоградщині обласне водопостачальне підприємство "Дніпро-Кіровоград" відновлює повірку лічильників води. Про це Суспільному розповіла начальниця відділу збуту компанії Людмила Носкова.

За її інформацією, це пов'язано з тим, що втратила чинність Постанова Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2022 року №412, згідно із якою до завершення воєнного стану повірка лічильників не була обов‘язковою.

Натомість Кабінет Міністрів України 7 квітня 2023 року ухвалив постанову №440, яка набуде чинності 4 червня 2023.

Згідно з нею, абоненти "Дніпро-Кіровоград" повинні подати прилади обліку на повірку протягом трьох місяців після завершення опалювального періоду.

На території Кіровоградської області опалювальний сезон закінчився:

  • У Кропивницькому — 17 квітня;
  • У Світловодську — 31 березня;
  • У Знам‘янці — 15 квітня;
  • У Олександрії — 31 березня;
  • У Смоліному — 1 квітня.

З цієї дати споживачі, у яких минув термін повірки лічильників, повинні зробити її протягом трьох місяців.

Зі слів Людмили Носкової, коли мине період, який уряд передбачив на повірку приладів обліку, наступні три місяці споживачам нараховуватимуть по середньому споживанню домогосподарства. Потім по нормах на одну людину. В різних містах і обійстях вони різні. В середньому – 7 кубів на людину.

Обласне підприємство "Дніпро-Кіровоград" має на Кіровоградщині 180 тисяч абонентів. З 1 листопада 2022 року на Кіровоградщині лічильники повіряють по-новому без демонтажу.

За інформацією речниці обласного управління Держпродспоживслужби Наталії Шевченко, повірку лічильників на воду треба робити кожні чотири роки.

В обласному водопостачальному підприємстві "Дніпро-Кіровоград" призначили нового виконувача обов'язків керівника Миколу Романюка. Відповідне розпорядження підписав голова обласної ради Юрій Дрозд.

На початок