Київ отримав сучасну пожежну автівку із Європи

Київ отримав сучасну пожежну автівку із Європи

Київ отримав сучасну пожежну автівку із Європи
Пожежну автівку із Європи передали підрозділу ДСНС у Києві Фото: Віталій Кличко/Facebook

Київ отримав від німецьких та польських партнерів ще один новий сучасний пожежний автомобіль. Про це повідомив у Facebook мер міста Віталій Кличко.

За його словами, 4 подібних нових автівки до столиці прибули місяць тому. Це — ще одна з партії, яку передало німецьке місто-побратим Лейпциг. Час очікування на такі авто в світі — приблизно 2 роки.

"Така пожежна машина ефективно може використовуватися на крутих підйомах та при складних дорожніх умовах. До того ж, цей автомобіль призначений і для пінного гасіння пожеж, що дуже важливо, особливо в умовах постійних атак Росії ракетами та дронами",— каже Кличко.

Мер міста зауважив, що це авто сьогодні, 16 травня, заступить на чергування в одній із частин Державної служби із надзвичайних ситуацій у Києві.

Що відомо про надання міжнародної гуманітарної допомоги Києву у вигляді спецавто

З перших днів повномасштабної агресії Росії проти України, Київ отримує допомогу від міст-партнерів. Так, із березня минулого року загалом столиця отримала уже 35 пожежних авто. Зокрема, із отриманих авто — 6 нових. Із них 5 автомобілів — для пінного гасіння пожеж.

Наприкінці липня Київ, завдячуючи іноземним партнерам, отримав спецавтомобілі та відповідне спорядження. Йдеться про 12 пожежних і пожежно-рятувальних автомобілів і 7 карет швидкої допомоги від німецьких і польських партнерів та рятувальне спорядження зі Швейцарії.

У серпні мер Києва Віталій Кличко передав міським комунальним підприємствам 19 автобусів і 3 сміттєвози, які місто отримало від приватних транспортних підприємств з чотирьох німецьких міст – Мюнхена, Регензбурга, Ганновера та Зевена.

У жовтні від німецьких та українських партнерів Київ отримав пожежне авто та два реанімобілі.

Вибір редакції

На початок