У Рівному суд зобов'язав підприємця повернути громаді протирадіаційне укриття

У Рівному суд зобов'язав підприємця повернути громаді протирадіаційне укриття

У Рівному суд зобов'язав підприємця повернути громаді протирадіаційне укриття
Геолокація укриття на Ювілейному / Фото: Google maps

Північно-західний апеляційний господарський суд повернув протирадіаційне укриття у Рівному у власність громади. Про це 16 травня повідомили у пресслужбі обласної прокуратури. Суд визнав недійсним договір купівлі-продажу підвального приміщення. Йдеться про сховище на Ювілейному, площею понад 200 кв.м та вартістю півтора мільйона гривень.

Прокуратура подала позов до суду, щоб повернути укриття у власність громади. Суд зобов’язав підприємця повернути незаконно придбаний об'єкт, який призначений для захисту населення від радіації.

"Всупереч законів України, приватний підприємець, під час набуття права власності на майновий комплекс, отримав у приватну власність 222,6 кв.м. підвального поверху, які є приміщеннями протирадіаційного укриття, а відтак не підлягають приватизації", — повідомили в обласній прокуратурі.

Спочатку господарський суд не підтримав позицію прокуратури, але згодом Північно-західний апеляційний господарський суд, прийняв її доводи. Суд зобов'язав повернути об'єкт цивільного захисту населення громаді для її потреб.

Укриття знаходиться у підвалі багатоповерхівки на вулиці Соборній, 438. Під час повітряної тривоги у сховищі можуть перебувати 300 людей.

Читайте і дивіться Суспільне Рівне на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

Вибір редакції

На початок