Чотириста сорок сьомий день війни. Хроніка подій в Одеській області

Чотириста сорок сьомий день війни. Хроніка подій в Одеській області

Чотириста сорок сьомий день війни. Хроніка подій в Одеській області
Українські військові, фото ілюстративне. Джерело: Генеральний штаб ЗСУ

Ніч з 15 на 16 травня в Одесі та області минула з сигналом повітряної тривоги. Більше про події в регіоні читайте у хроніці Суспільного.

"Почати нове життя": в Одесі переселенки опановують професію майстра-бровіста

Десятеро переселенок з різних міст України, які втратили роботу через повномасштабну війну, безкоштовно опановують професію майстра-бровіста. Навчаються жінки у волонтерському центрі "Мрія" в Одесі. За місяць, після закінчення курсу, учасниці отримають сертифікати, з якими зможуть працювати. Як жінки зустріли війну та чому вирішили змінити професію дізнавалися журналісти Суспільного.

Вночі армія РФ використала під час обстрілу "Калібри": скільки ракет залишилося у Чорному морі

Під час обстрілу України вночі російська армія випустила дев'ять ракет типу "Калібр", чотири з них збили сили протиповітряної оборони над Миколаївщиною, решту — над іншими регіонами.

Наразі у Чорному морі ракетоносії мають загальний залп до 15 "Калібрів". За даними ОК "Південь", рівень ракетної загрози залишається досить високим.

Вночі російська армія атакувала Київ

Вночі російська армія здійснила комплексну атаку на Київ із різних напрямків одночасно, повідомили у КМВА. Були застосовані БпЛА, крилаті ракети та, ймовірно, ракети балістичного типу.

"Вона була винятковою за своєю щільністю — максимальна кількість атакуючих ракет за найкоротший проміжок часу", — зазначили у КМВА.

За попередньою інформацією, переважна більшість російських цілей в повітряному просторі Києва була виявлена і знищена. Попередньо, зафіксовано падіння уламків в Соломʼянському, Шевченківському, Святошинському, Оболонському та Дарницькому районах столиці.

Вибір редакції

На початок