Фермер відмовився від звинувачень щодо Ф'юрі, через які боксеру загрожувала дискваліфікація

Фермер відмовився від звинувачень щодо Ф'юрі, через які боксеру загрожувала дискваліфікація

Фермер відмовився від звинувачень щодо Ф'юрі, через які боксеру загрожувала дискваліфікація World Boxing Council

Британський фермер, який заявляв про приховування з боку чемпіона світу з боксу Тайсона Ф'юрі факту вживання допінгу, тепер відмовився від своїх слів.

70-річний британський фермер Мартін Карефут заявив, що більше не співпрацює зі слідством у допінговій справі чемпіона світу з боксу в надважкій вазі Тайсона Ф'юрі.

"З самого початку у мене не було нічого, окрім проблем, і я не хочу брати участь у цьому", – передає слова фермера Daily Mail.

У березні Керфут свідчив, що команда Ф'юрі у 2016-му запропонувала йому 25 000 доларів за свідчення в суді, які допоможуть приховати факт вживання допінгу. Чоловік виконав умову й заявив у суді, що нандролон потрапив до організму Тайсона через зіпсоване м'ясо кабана, яке від нього отримала команда боксера. Гроші, за словами фермера, він так і не отримав.

Після цього Британське антидопінгове агенство відновило розгляд справи Ф'юрі щодо порушення антидопінгових правил. Боксеру загрожувала дискваліфікація терміном на 8 років.

Що відомо

  • У листопаді 2015-го року Тайсон Ф'юрі несподівано переміг українця Володимира Кличка за рішенням суддів і відібрав у нього пояси WBA та WBO.
  • Наступного року у британця було взято проби на допінг за період, який включав і бій з Кличком (з лютого до березня 2015 року). Тест виявився позитивним: у крові боксера були виявлені сліди нандролона. У 2016-му ліцензію боксера було відкликано, він добровільно відмовився від титулів.
  • У 2018 Циганський король повернувся в ринг. В останньому поєдинку здолав американця Деонтея Вайлдера та став чемпіоном світу WBC. Іще один бій Ф'юрі–Вайлдер був запланований на 2020 рік.
Категорії
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start