В Івано-Франківську дев'ять багатоповерхівок отримали технічні умови на відключення від централізованого опалення

В Івано-Франківську дев'ять багатоповерхівок отримали технічні умови на відключення від централізованого опалення

В Івано-Франківську дев'ять багатоповерхівок отримали технічні умови на відключення від централізованого опалення
Фото: Суспільне Івано-Франківськ

В Івано-Франківську дев'ять багатоповерхівок отримали технічні умови від державного міського підприємства "Івано-Франківськтеплокомуненерго" на відключення від централізованого опалення. Про це на брифінгу повідомив заступник міського голови Руслан Гайда.

З його слів, мешканці цих будинків вже отримують по 50 тис. грн допомоги для переходу на індивідуальне опалення. Наразі виконком розглянув 266 звернень на виділення додаткової допомоги при відключенні централізованого опалення. Зокрема, 10 тис. грн для пенсіонерів та малозабезпечених сімей і 13 тис. грн — відшкодування вартості котла колишнім абонентам Станіславської теплоенергетичної компанії.

"Ми завжди говоримо усім нашим мешканцям про від'єднання від централізованого опалення, бо це вже було неодноразово — мешканці отримували дозвіл на встановлення індивідуального опалення й одразу відрізали теплоносій. Процес встановлення тривав понад рік. Були й випадки, коли люди не встигали поставити індивідуальне опалення. Тому ми пропонуємо людям відрізати централізоване опалення в процесі робіт, щоб, якщо хтось не встигне, могли перейти", — розповідає Руслан Гайда.

Що відомо про відключення від централізованого опалення

За словами міського голови Руслана Марцінківа, рішення про перехід на індивідуальне опалення ухвалили через те, що мережі СТЕКу, якими зараз подається тепло, дуже пошкоджені. Допомога жителям на заміну опалювальної системи з міського бюджету становитиме майже 100 млн грн. У планах міської ради протягом наступного 2024-2025 років — від’єднати від централізованого опалення ще понад 60 будинків.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок