В Україні підвищили розмір державної допомоги на дітей, які знаходяться під опікою чи піклуванням

В Україні підвищили розмір державної допомоги на дітей, які знаходяться під опікою чи піклуванням

В Україні підвищили розмір державної допомоги на дітей, які знаходяться під опікою чи піклуванням tsn.ua

В Україні підвищили розмір державної допомоги на дітей, які знаходяться під опікою чи піклуванням. Про це в ефірі "UA:Українське радіо Дніпро" повідомила начальниця відділу соціальної допомоги та пенсійного страхування Департаменту соціального захисту населення Тетяна Полєхіна.

На Дніпропетровщині доплати автоматично перерахували для майже 5 тисяч сімей.

Тепер максимальний розмір допомоги на дітей до 6 років, які знаходяться під опікою чи піклуванням - більше 4,5 тисяч грн. Від 6 до 18 років - 5795 грн.

“Розмір допомоги на дитину, над якою встановлено опіку чи піклування, визначається як різниця між двома прожитковими мінімуми для дитини відповідного віку та розміром призначених пенсій, аліментів, стипендій, державної допомоги. Розмір призначених пенсій, аліментів, стипендій враховуються як середньомісячний розмір зазначених виплат, одержаних на дитину за попередні 12 календарних місяців" , – говорить Тетяна Полєхіна – начальниця відділу соціальної допомоги та пенсійного страхування Департаменту соціального захисту населення міськради Дніпра.

Якщо опікун не отримує на дитину ні пенсій, ні алементів, ні степендій, то максимальний розмір допомоги на дітей з 1 липня 2020 року становить: на дітей до 6 років – це 4647грн 50 копійок, на дітей 6-18 років – 5795 грн. Якщо це дитина з інвалідністю до 6 років – допомога складає 6506 грн 50 копійок, а на дітей з інвалідністю 6 - 18 років – це 8113 грн. В грудні 2020 року буде ще підвищення прожиткового мінімума, у зв'язку з чим органи соціального захисту населення автоматично зроблять перерахунок допомоги.

Читайте також

У райцентрі на Дніпропетровщині після послаблення карантину не відкрились дитячі садки

У Дніпрі люди старшого віку займаються китайською гімнастикою в парку

10 мільйонів гривень потребує Криворізький міськрайонний центр зайнятості

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди