Від мінометного обстрілу з боку російських військ загинув миколаївець Олег Кравець

Від мінометного обстрілу з боку російських військ загинув миколаївець Олег Кравець

Від мінометного обстрілу з боку російських військ загинув миколаївець Олег Кравець
Фото: з особистого архіву Олега Кравця

На фронті від мінометного обстрілу загинув військовослужбовець 28-ї окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу, член ГО "Асоціація учасників та інвалідів АТО" та один із учасників опору затоплення Бузького Гарду Олег Кравець.

Про це Суспільному розповів начальник управління у справах ветеранів війни, внутрішньо переміщених осіб Миколаївської міської ради Олександр Терещенко.

За словами Олександра Терещенка, Олег Кравець був одним із співзасновників ГО "Асоціація учасників та інвалідів АТО". У 2015 році це була Миколаївська філія "Української Асоціації інвалідів АТО", яка потім стала окремою громадською організацією.

"Чимало акцій, заходів розробили і реалізували разом. Це допомога бійцям та інвалідам поранених бійців — соціальна, психологічна підтримка, допомагали з працевлаштуванням та перенавчанням, з розв'язанням юридичних питань та організацією дозвілля. Допомога родинам загиблих воїнів на Донбасі. Олег був кремезним, сильним, щирим, непримиримим до несправедливості, неправди, до корупції", — сказав Олександр Терещенко.

Керівник ГО "Асоціація учасників та інвалідів АТО" Роман Бойко у коментарі Суспільному розповів, що Олег Кравець був активним членом Асоціації, брав участь в усіх акціях та останнім часом активно відстоював збереження Національного природного парку "Бузький Гард" від затоплення.

"Олег був для мене прикладом для розвитку в красномовстві, стриманості, витримці. Він добре розумів і постійно висловлювався, що головний ворог України — це триголовий змій: Росія, корупція та олігархат. Був дуже активний і відповідальний у ветеранському середовищі. Очолював Штаб опору затоплення Бузького Гарду", — сказав Роман Бойко.

Олег Кравець з 2014 року воював у складі 28 механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу. В 2015 році отримав важке поранення - натрапив на розтяжку та втратив ногу. В 2022 році, після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну, повернувся на службу у бригаду. Загинув від мінометного обстрілу у травні 2023 року.

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram

На початок