Анжеліка Терлюга уперше в 2023 році виграла етап Прем'єр-ліги з карате

Анжеліка Терлюга уперше в 2023 році виграла етап Прем'єр-ліги з карате

Анжеліка Терлюга уперше в 2023 році виграла етап Прем'єр-ліги з карате
Федерація карате України

Україна на етапі Прем'єр-ліги завоювала дві медалі.

31-річна українська каратистка Анжеліка Терлюга здобула "золото" етапу Прем'єр-ліги в Рабаті. Перемогу українка завоювала у ваговій категорії до 55 кг.

Терлюга приїхала у Рабат у статусі чинної переможниці цього турніру, але водночас у 2023 році на етапах Прем'єр-ліги українка не здобувала "золота": фінішувала п'ятою у Каїрі.

У першому раунді змагань Терлюга здобула дві перемоги на груповому етапі, двічі по 4:0. Завдяки цьому вона вийшла у плей-оф раунд.

У раундах на вибування українка спершу перемогла японку Шіму Аїрі (0:0 – рішенням суддів), а тоді Ку Цупін з Китайського Тайбею (6:0). У фіналі Терлюга зустрілася з американкою Трініті Аллен.

Для Терлюги – це був 19-й фінал турніру Прем'єр-ліги в кар'єрі, для Аллен – першим. У "золотому фіналі" Анжеліка Терлюга перемогла з рахунком 2:1 і виграла "золото".

Що означає "золото" Терлюги на етапі Прем'єр-ліги

  • Анжеліка Терлюга уперше в сезоні виграла "золото" на рівні Прем'єр-ліги. До того вона завоювала "золото" чемпіонату Європи.
  • Терлюга здобула 14 перемогу в кар'єрі на рівні Прем'єр-ліги. Також у її активі 5 срібних медалей та 6 – бронзових.
  • Анжеліка Терлюга втретє перемога саме в Рабаті: вона здобувала "золото" етапу в Марокко у 2019 та 2022 роках раніше.
  • Медаль Терлюги – єдине "золото" для України на етапі в Рабаті. Загалом в України дві медалі – Еліна Селємєнєва у вазі до 68 кг здобула "бронзу".

Хто така Анжеліка Терлюга

  • Анжеліка Терлюга - 31-річна українська каратистка, яка виступає у категорії до 55 кілограмів. Є лідеркою світового рейтингу.
  • У 2020 році Анжеліка Терлюга стала віцечемпіонкою Олімпіади, під час дебюту карате на Іграх в Токіо. На Всесвітніх іграх 2022 року у Бірмінгемі Анжеліка виборола "золото" у своїй ваговій категорії.

Вибір редакції

На початок