Народила дочку в перший день повномасштабного вторгнення: історія матері з Тернополя

Народила дочку в перший день повномасштабного вторгнення: історія матері з Тернополя

Народила дочку в перший день повномасштабного вторгнення: історія матері з Тернополя
Суспільне Тернопіль

Соломія Піддубняк народила дочку в перший день повномасштабного вторгнення. Вона розповіла Суспільному, коли лунали сирени, мусила з немовлям сидіти в укритті.

"24 лютого я готувалася стати матір'ю. Ця довгоочікувана зустріч відбулася. Я хочу сказати, що народжувати в перший день війни – це дуже великий стрес, але для мене це була дуже важлива подія. Перш за все, я думала про свою дитину. Ми з лікаркою заздалегідь спланували день моїх пологів, бо в мене був кесарський розтин. Коли зранку прокинулася, у ЗМІ, в телефоні прийшли повідомлення, що в нашій країні почалася повномасштабна війна. І в цей час було мені дуже тривожно на душі, якийсь був страх, якесь було переживання, але водночас той час для мене був дуже радісний. У цей час я мала народити свою донечку".

Народила в перший день вторгнення
Соломія Піддубняк з дитиною. Суспільне Тернопіль

Жінка ркаже, їй пропонували виїхати за кордон, але вона відмовилася.

"Це кожен день, як випробування. Не так випробування, як цей тиск, переживання, війна, хвилювання, які були на той час, – дуже важко було це все сприйняти. Ніхто не знав, що буде. Нас дуже швидко виписали. Під час повітряних тривог ми збирали речі, я збирала свою Даринку і ми йшли в укриття біля дому. Своїх дітей я хочу виховати за трьома принципами. Перший принцип, щоб вони були хорошими людьми. Другий – щоб вони були справді хорошими християнами. І третій – щоб вони були вірними, були справжніми патріотами своєї Батьківщини. Хочу, щоб мої діти жили у вільній процвітаючій країні".

Нагадаємо, команда "Суспільне Тернопіль" підготувала спецпроєкт до Дня матері. "Сила матері" – п'ять історій жінок, які виховують дітей під час війни, чекають на синів із фронту, захищають сім'ю та свою землю.

Читайте також

На початок