Чотирьох воїнів на Чернігівщині провели в останню путь

Чотирьох воїнів на Чернігівщині провели в останню путь

Чотирьох воїнів на Чернігівщині провели в останню путь
ФОТО: Чернігівський обласний ТЦК та СП

На Чернігівщині 13 травня в останню путь провели чотирьох захисників: лейтенанта Дениса Вербицького, сержанта Віталія Носовця, солдата Петра Циганка та старшого солдата Віктора Максименка.

Про це повідомляє Чернігівський обласний ТЦК та СП на своїй сторінці у Facebook.

Денис Вербицький народився 6 лютого 2002 року в селищі Талалаївка на Ніжинщині. Тут закінчив загальноосвітню школу, а у 2017 році — Кам'янець-Подільський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою. У 2019 році вступив до Національної академії Національної гвардії України. Проходив військову службу за контрактом у підрозділі військової частини 3029 НГУ на посаді командира одного з взводів оперативного призначення.

Чотирьох воїнів на Чернігівщині провели в останню путь
Денис Вербицький. ФОТО: Чернігівський обласний ТЦК та СП

9 травня 2023 року під час виконання бойового завдання на Запоріжжі Денис Вербицький загинув. Попрощалися з воїном на його малій батьківщині, поховавши на місцевому кладовищі.

Віталій Носовець народився 12 травня 1993 року в селі Бірківка Менської громади. Тут закінчив місцеву школу, потім навчався у Чернігівському професійно будівельному ліцеї. Протягом 2012-2013 років чоловік проходив строкову військову службу у лавах ЗС України, а у період 2015-2016 років брав безпосередню участь в антитерористичній операції на Донеччині та Луганщині.

У квітні 2022 року Віталій знову став до лав оборонців Батьківщини. Службу ніс у складі одного з підрозділів військової частини А7014.

Чотирьох воїнів на Чернігівщині провели в останню путь
Віталій Носовець. ФОТО: Чернігівський обласний ТЦК та СП

9 травня 2023 року під час виконання бойового завдання на Луганщині Віталій потрапив під ворожий обстріл, отримавши травми, які виявилися несумісними з життям. Попрощалися з воїном у його рідному селі. Поховали на місцевому кладовищі.

Петро Циганок народився 17 квітня 1984 року в селі Олександрівка.

У 2002-2004 роках проходив строкову службу у лавах ЗС України, а у 2005-му році закінчив Куликівський СПТУ №30.

З перших днів повномасштабного вторгнення Петро став до лав ЗС України. Службу ніс у складі одного з підрозділів Чернігівщини, а потім потрапив до підрозділу військової частини А4590 на посаду стрільця-санітара.

Чотирьох воїнів на Чернігівщині провели в останню путь
Петро Циганок. ФОТО: Чернігівський обласний ТЦК та СП

9 травня 2023 року під час боїв поблизу одного з населених пунктів Луганщини Петро Циганок потрапив під ворожий мінометний обстріл, загинувши внаслідок отриманих поранень. Попрощалися з воїном у рідному селі, поховавши на місцевому кладовищі

Віктор Максименко народився 19 вересня 1997 року в селі Печі на Ніжинщині. У 2013 році закінчив місцеву школу, після чого вступив до Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту. Протягом 2016-2020 років брав безпосередню участь в антитерористичній операції на сході України. Потім повернувся до цивільного життя, але 26 лютого минулого року добровільно став до лав ЗСУ.

Службу ніс у складі одного з підрозділів військової частини А4590.

7 травня 2023 року під час виконання бойового завдання на Луганщині Віктор отримав поранення, які виявилися несумісними з життям. Попрощалися з воїном у Ніжині, поховавши його на кладовищі рідного села.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок