Термінали порту "Чорноморськ", що на Одещині, передадуть у концесію

Термінали порту "Чорноморськ", що на Одещині, передадуть у концесію

Термінали порту "Чорноморськ", що на Одещині, передадуть у концесію
Джерело: ДП "Морський торговельний порт "Чорноморськ"

Термінали порту "Чорноморськ" готують до передачі у концесію. Про це повідомили у Міністерстві розвитку громад, територій та інфраструктури України.

Передати у концесію планують перший, контейнерний та п’ятий термінали. Процес розпочався ще до повномасштабного вторгнення, наразі його відновлює. Перший етап передбачає розробку технічно-економічного обґрунтування, далі планують проведення конкурсу серед охочих отримати в концесію договір про передачу природних багатств, підприємств, інших господарських об'єктів, що належать державі чи територіальній громаді термінали.

"Задача майбутнього інвестора – ефективно управляти терміналами морського порту "Чорноморськ" та розвивати їх. Що дасть концесія державі? Україна щороку отримуватиме концесійний внесок та стабільні надходження податків до бюджету. Приватне партнерство призведе до значних інвестицій, дозволить оптимізувати логістику перевезень та підвищить якість надання послуг", – наголосив міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

Вибір редакції

На початок