Українців закликають доєднатися до акції солідарності #TheUnityWave у межах "Євробачення"

Українців закликають доєднатися до акції солідарності #TheUnityWave у межах "Євробачення"

Українців закликають доєднатися до акції солідарності #TheUnityWave у межах "Євробачення"
Фото: Ukraine.ua

Цифрову акцію солідарності ініціювала офіційна сторінка України в Instagram Ukraine.ua, яку Міністерство закордонних справ розвиває спільно з BRAND UKRAINE.  Повідомлення про акцію зʼявилось 12 травня

"Крізь усі часи, добрі та не дуже, народи України та Великої Британії підтримували один одного. Не словами, а діями зміцнювали дружбу. Як підтвердження, цього року Велика Британія гостинно приймає Євробачення від імені України", – йдеться у дописі.

Зокрема, до кампанії вже приєднались співачки Джамала та Birdy, Міністерство культури та інформаційної політики України та Department for Culture, Media and Sport UK, Національна опера України та Royal Opera House, Одеський художній музей та Walker Art Gallery та багато інших.

Українців закликають доєднатися до акції солідарності #TheUnityWave у межах "Євробачення"
Українців закликають доєднатися до акції солідарності #TheUnityWave у межах "Євробачення". Скрнішот сторіз Ukraine.ua

До акції можна долучитися одним із наступних способів:

  • Використати фільтр Ukraine.ua з українськими та британськими прапорами у формі сердець і зробити сторіз на сторінці в Instagram. У публікації можна тегнути британських друзів, колег або партнерів та сторінку Ukraine.ua і поставити хештег #TheUnityWave;
  • Зробити сторіз, використавши фільтр у вигляді українсько-британських сердець, додати хештег #TheUnityWave і позначити сторінку Ukraine.ua;
  • Зробити спільну публікацію з британським другом або подругою, колегою або партнером, організацією чи компанією та додати хештег #TheUnityWave.

Про "Євробачення-2023"

Нагадаємо, пісенний конкурс "Євробачення" відбувається вже у 67-те. Цьогоріч внаслідок повномасштабного вторгнення конкурс від імені України прийматиме Велика Британія.

Гранд-фінал "Євробачення-2023" відбудеться на арені Liverpool 13 травня. Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі "Євробачення-2023".

Радіо Промінь — офіційний радіомовник "Євробачення".

Суспільне Культура також розповідає, як можуть голосувати глядачі у грандфіналі. Гурт TVORCHI з піснею "Heart of Steel" виступатимуть піл номером 19.

Трансляцію конкурсу можна буде подивитися наживо на сайті та на телеканалі Суспільне Культура. На YouTube-каналі "Євробачення" буде доступна ексклюзивна трансляція з Ліверпуля, яку з коментаторської вестиме Тімур Мірошниченко.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!

Вибір редакції

На початок