Другий контрольний: "Верес" на виїзді переграв "Волинь"

Другий контрольний: "Верес" на виїзді переграв "Волинь" nkveres.club

Рівненський ФК "Верес" в неділю, 12 липня, у Луцьку обіграв "Волинь". Це був другий контрольний матч в рамках підготовки до поєдинків плейоф за право зіграти у Першій лізі.

Як інформує пресслужба червоно-чорних, господарі, які напередодні провели матч чемпіонату Першої ліги, виступали напіврезервним та юнацьким складом. З-поміж гравців основи лучани задіяли лише трьох: Леванідова, Норенкова і Кизилатеша.

Господарі забили у ворота рівнян першими, це сталось на 1-й хвилині поєдинку. У першому таймі Соломка зрівняв рахунок, а в другому той же Соломка, Солдат та Євдокимов забили по голу. На 69-й хвилині луцька команда забила у свої ворота.

У підсумку рахунок 1:5 на користь "Вереса".

Нагадаємо, цього тижня рівняни вже перемогли юніорів "Львова" - 4:0. Наступної неділі, 19-го липня, "Верес" зустрінеться із юніорами донецького "Шахтаря". Місце та час початку гри уточнюються, – повідомляє пресслужба рівненського ФК.