У Черкасах жінок, які опікуються дітьми з інвалідністю, вчили турбуватися про себе

У Черкасах жінок, які опікуються дітьми з інвалідністю, вчили турбуватися про себе

У Черкасах жінок, які опікуються дітьми з інвалідністю, вчили турбуватися про себе
Суспільне: Черкаси

Робили зачіски, макіяж та фотосесію. У Черкасах організували проєкт для жінок, які опікуються дітьми з інвалідністю, розповіла заступниця директора училища Людмила Ростецька. Захід присвятили Дню матері.

На перукарському кріслі черкащанка Віта Приймак. Вона – мама 10 річного сина, який має діагноз аутизм. Каже, часу на себе бракує, тож тут згадала забуті емоції.

"Тут відчула себе жінкою, такою, як я була раніше, бо зараз ти увесь час вкладаєш в сина, в його реабілітацію, постійно займаєшся з ним".

Милується зображенням в дзеркалі черкащанка Інна Святенко. Пояснила: бачить у ньому не заклопотану маму, а розкішну жінку.

"Зараз вся увага йде на дитину. Звичайно, хочеться бути завжди гарною жінкою, але... Ці дівчатка роблять дуже великий внесок у наш сьогоднішній день".

Фарбували і розчісували матерів у Черкасах
Суспільне: Черкаси

Перевтілюють черкащанок студенти професійного училища. Другокурсниця Вікторія Чубанова пояснила: зачіску обирають спільно, далі справа майстра.

"Жінки, які сидять практично завжди вдома, мають відчувати себе красивою жінкою. Мають бути красиві завжди і коли ми їм даруємо ці моменти — це дуже класно".

У Черкасах фарбували і розчісували матерів
Суспільне: Черкаси

У сусідньому залі трудяться візажисти. Коли востаннє так чепурилась — навіть не пригадує учасниця проєкту Юлія Сухомудренко. Розповіла, зазвичай всю себе присвячує сім’ї, нині ж дозволила відволіктись.

"Насправді дуже мало свят, коли мама може приділити собі увагу, а не, наприклад, своїй дитині, чи рідним, чи близьким".

У Черкасах провели майстер-клас для мам
Суспільне: Черкаси

Майстриня Ольга Старкова сподівається, що новий макіяж потішить її гостей. Бо розуміє, що мама — це важка та відповідальна роль.

"Дуже приємно робити такі приємні речі, і людям зробити таке свято невеличке", — розповіла Ольга.

Коли образ готовий — матусі переодягаються у святкові сукні та ідуть на фотосесію. Такий день краси для жінок, чиї діти мають інвалідність та виховуються в реабілітаційному центрі "Жага Життя", організував черкаський департамент соцполітики. Проєкт повністю безоплатний. До нього долучилось 12 мам, розповіла заступниця директора училища Людмила Ростецька.

"Жінка створена для прекрасного і створювати жінкам позитивний настрій, тим паче під час воєнного стану — це одне з найголовніших завдань нашого сьогодення".

Фарбували і розчісували мам у Черкасах
Суспільне: Черкаси

Організатори кажуть — так вирішили нагадати жінкам, що варто турбуватись не лише про діток, а й про себе.

Маєте новину про події з життя на Черкащині? Надсилайте сюди

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Вибір редакції

На початок