На швейній фабриці, яку релокували з Херсонщини на Кіровоградщину, хочуть удвічі збільшити кількість працівників

На швейній фабриці, яку релокували з Херсонщини на Кіровоградщину, хочуть удвічі збільшити кількість працівників

На швейній фабриці, яку релокували з Херсонщини на Кіровоградщину, хочуть удвічі збільшити кількість працівників
Фото: Facebook Швейна команія "ВИД"

У місті Світловодськ Олександрійського району Кіровоградської області два місяці діє швейне підприємство, яке релокували з Херсонської області. На ньому працюють 30 жителів Світловодська. Кількість людей хочуть збільшити удвічі. Про це Суспільному розповів директор швейної компанії Ярослав Скрипник.

До релокації швейна компанія розташовувалася на півдні України: п’ять підприємств були на Херсонщині, одне – на Миколаївщині. З початком повномасштабної війни вони опинились на тимчасово окупованій території й перестали працювати. 2022 року частину бізнесу перенесли в Черкаську область. Підприємства працюють у Черкасах, Смілі й Корсунь-Шевченківському. Цього року одне виробництво відкрили у Світловодську на Кіровоградщині. На всіх релокованих підприємствах задіяні 300 працівників.

"Світловодське підприємство успішно й без проблем працює два місяці, – розповів Ярослав Скрипник. – Там шиють одяг для силових структур. Замовлень вистачає. Плануємо туди добирати людей. Через місяць створимо ще один потік, і там також будуть 30 працівників. У Світловодську активний центр зайнятості. Й самі люди активні. Вони ще під час попередніх зустрічей проявляли інтерес до нашого підприємства. Обладнання ми довеземо".

Зарплата на світловодському підприємстві – від 12 тисяч гривень. За словами директора, розглядають можливість відкрити ще одну фабрику в іншому місті на Кіровоградщині, але детально про це він не готовий говорити.

Ярослав Скрипник розповів, що фабрика в Снігурівці на Миколаївщині відновила роботу після деокупації: "Ми її запустили три місяці тому. Не можу сказати, що там усе було зруйноване, але стан, звичайно, був неприйнятний. Ми поставили нові вікна, зробили ремонт, довезли необхідне обладнання".

Чотири підприємства залишаються на тимчасово окупованій території Херсонщини. "Уже понад пів року ми про них нічого не знаємо, – сказав Ярослав Скрипник. – До того на тій території залишалися наші працівники, і якась інформація до нас доходила. Тепер доступу до них немає".

Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері, Телеграм, Інстаграм та Ютуб

Вибір редакції

На початок