У громаді на Кіровоградщині відкрили психологічний хаб для людей, яких травмувала війна

У громаді на Кіровоградщині відкрили психологічний хаб для людей, яких травмувала війна

У громаді на Кіровоградщині відкрили психологічний хаб для людей, яких травмувала війна
Психологічний хаб Приютівської громади. Фото: Суспільне Кропивницький

У Приютівській громаді в Олексадрійському районі на Кіровоградщині відкрили психологічний хаб для підтримки людей, яких травмувала війна. Хаб працює на базі комунальної установи "Центр надання соціальних послуг" Приютівської селищної ради. Про це розповіла директорка центру Ірина Серветнік.

У хабі є троє консультантів. Це практичні психологи з двох шкіл громади – Протопопівського й Войнівського ліцеїв – і психолог відділення соціальних послуг для сім'ї, дітей та молоді Центру надання соціальних послуг. "Наша психологиня Яна Кобець вже давно працює з людьми, які постраждали від війни, – каже Ірина Серветнік. – Офіційно ж працюємо з 26 квітня. З якими питаннями до нас люди звертаються, я, звичайно, не можу сказати, бо це конфіденційна інформація. Але було вже понад 10 людей".

За словами Ірини Серветнік, приходити й телефонувати можуть всі ті, хто потребують психологічної допомоги через війну, – бійці, їхні родичі, переселенці, інші люди, яких травмувала війна. "Наші психологи зараз проходять спеціальне навчання. Їм дадуть посвідчення щодо вміння працювати саме з такою вразливою категорією людей".

Психологічний хаб, як і Центр надання соціальних послуг, розташований в Олександрії (вулиця Поштова, 5). Це зробили для зручності людей, які живуть у селах громади, пояснила Ірина Серветнік. Каже: вони приїздять автобусом у місто й заодно звертаються за потреби до Центру.

Психологи хабу приймають з понеділка по четвер з 08:00 до 17.00 (обідня перерва з 12:00 до 12:45). У п'ятницю з 08:00 до 15:30 (обідня перерва з 12:00 до 12:30).

Чинний номер телефону – 098 854 0935.

Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері, Телеграм, Інстаграм та Ютуб

Вибір редакції

На початок