Стан питної води після повені на Черкащині: де є відхилення від норм

Стан питної води після повені на Черкащині: де є відхилення від норм

Стан питної води після повені на Черкащині: де є відхилення від норм
Суспільне: Черкаси

У зв’язку з весняною повінню на Черкащині фахівці проводять лабораторний моніторинг питної води у підтоплених населених пунктах. Фахівці лабораторії виявили кілька відхилень від норм, розповів Суспільному головний санітарний лікар області Володимир Папач.

Рішення провести такий моніторинг ухвалила регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

"За тиждень фахівці центру провели дослідження 23 проб питної води, зокрема, з водогону села Ліпляве та криниць сіл Кононча, Гамарня, Михайлівка, Гута Михайлівська, Хмільна та Хутір-Хмільна. Це Канівська та Ліплявська тергромади", — зазначив Володимир Папач.

Дві проби питної води, які взяли з приватних криниць села Михайлівка, не відповідали гігієнічним нормативам за мікробіологічними показниками, деталізував головний санітарний лікар області.

Також, за його словами, ще сім проб із приватних криниць сіл Хмільна, Хутір-Хмільна та Михайлівка мали відхилення від норм за окремими санітарно-хімічними показниками.

Наразі будь-яких ускладнень санепідситуації, пов’язаних із підтопленням окремих територій області, не зареєстровано, зауважив медик. Додав: перевіряють питну воду з джерел і централізованого, і нецентралізованого водопостачання.

Маєте новину про події з життя на Черкащині? Надсилайте сюди

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Вибір редакції

На початок