Криміналісти ексгумувала тіла в Богородичному та Лимані на Донеччині

Криміналісти ексгумувала тіла в Богородичному та Лимані на Донеччині

Криміналісти ексгумувала тіла в Богородичному та Лимані на Донеччині
Фото: поліція Донецької області

Слідчі та криміналісти ексгумували тіла двох людей в Богородичному і трьох в Лимані Донецької області. Ці населені пункти були звільнені від окупантів восени минулого року.

Про це повідомили в Краматорському районного управлінні поліції Донецької області. За даними правоохоронців, слідчі і криміналісти встановлюють особу та долю кожного вбитого військовими РФ.

"Вже пів року поліцейські знаходять на деокупованих територіях нові могили й невпізнані трупи. Правоохоронці обстежують місця обстрілів, опитують місцевих жителів, шукають родичів загиблих, встановлюють свідків, реконструюють хід подій", — зазначили в поліції.

За інформацією слідчих, у селі Богородичне провели ексгумацію двох літніх жінок і чоловіка: вони були поховані в одному з дворів. Тіла ще трьох чоловіків ексгумували в Лимані. Як встановила експертиза, двоє з них загинули внаслідок обстрілів, а третій помер в окупації з природних причин. Окрім цивільних осіб, розшукують й тіла військових.

"Після деокупації Лиману на міському кладовищі було знайдено братську могилу із загиблими військовослужбовцями ЗСУ, ідентифікувати мають кожного з них" — повідомили в райуправлінні.

Загалом, за даними поліції, на деокупованих територіях Донеччини виявили 385 тіл, з них 309 – звичайні люди. Серед жертв російської агресії - 174 чоловіки, 117 жінок, 6 дітей, стать ще 12 осіб не встановлено. Вже ідентифіковано 282 особи.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок