Збірні України з пляжного футболу дізналися суперників на Європейських іграх: результати жеребкування

Збірні України з пляжного футболу дізналися суперників на Європейських іграх: результати жеребкування

Збірні України з пляжного футболу дізналися суперників на Європейських іграх: результати жеребкування
Збірна України з пляжного футболу. Фото: УАФ

На турнірі виступлять як чоловіча, так і жіноча команди України.

Чоловіча та жіноча збірні України з пляжного футболу дізналися суперників на груповій стадії Європейських ігор, що відбудуться з 27 червня по 1 липня у польському Тарнові.

Пляжний футбол - один з 29 видів спорту, на якому будуть розігруватися медалі Європейських ігор. На попередньому турнірі у 2019 році відбувся лише чоловічий турнір з пляжного футболу, на якому збірна України посіла четверте місце.

На Європейських іграх Україна буде представлена двома командами: чоловічою і жіночою. Загалом на турнірі виступлять 14 збірних: вісім - у чоловічому, шість - у жіночому.

Жеребкування турнірів з пляжного футболу поділило збірні на дві групи: у чоловічому - дві по чотири команди, у жіночому - дві по три.

Жеребкування турнірів з пляжного футболу на Європейських іграх

Чоловічий турнір

  • Група А: Польща, Португалія, Іспанія, Азербайджан
  • Група В: Швейцарія, Італія, Україна, Молдова

На груповій стадії Україна зіграє проти Швейцарії - бронзового призера останнього чемпіонату світу, а також Італії - срібного призера Кубка світу-2019 і Молдови, яка ще не виступала у фінальних частинах великих міжнародних турнірів.

Жіночий турнір

  • Група А: Польща, Португалія, Чехія
  • Група В: Іспанія, Італія, Україна

У суперниках України - чемпіонки та віцечемпіонки останнього розіграшу жіночої ліги з пляжного футболу: іспанки та італійки. На тому турнірі українки зазнали трьох поразок в очних зустрічах з представницями цих країн: від Іспанії (1:3) та двічі від Італії - 1:7 та 1:3 у півфіналі.

До плей-оф вийдуть по дві найкращі команди з кожної групи. Решта ж гратимуть втішні матчі за 5-6 місце (жінки) та 5-8 (чоловіки).

Збірні України з пляжного футболу: що відомо

  • На рахунку чоловічої збірної України три титули: перемога на чемпіонаті Європи (2007 рік), кваліфікаційному турнірі на Кубок світу (2011 рік), а також лізі з пляжного футболу (2016 рік).
  • У 2022 році жіноча збірна України посіла четверте місце у лізі з пляжного футболу - найкращий результат на цьому рівні.
На початок