Ідентифіковане російське судно, яке вивозить крадене українське зерно з Маріуполя

Ідентифіковане російське судно, яке вивозить крадене українське зерно з Маріуполя

Ідентифіковане російське судно, яке вивозить крадене українське зерно з Маріуполя
Фото: Андрющенко Time/Telegram

Встановлене судно, яким окупанти з Маріупольського порту транспортують українське зерно. Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

За його даними, за допомогою цього російського судна окупантами було вкрадено і вивезено перші 2 тисячі тонн українського зерна.

"Судно 1966 року класу РМ3 "Междуреченськ" з портом приписки у Ростові-на-Дону. Вийшов з порту приписки 29 квітня, повернувся з зерном до Ростова 8 травня. Тобто повний цикл зайняв 10 календарних днів", – написав він в Telegram.

Він зауважив, що це – хороша новина, яка вказує на неготовність Маріупольського порту до справжньої роботи.

"Попри розмови та звіти про запуск порту, до справжньої роботи далеко. Значить – ніякого військово призначення", – підкреслив Петро Андрющенко.

Раніше з Маріупольського району російські окупанти вивозили зерно вантажівками. У міськраді зазначали, що зерновоз проїжджав біля Кіровського ринку у Маріуполі і прямував у бік Новоазовська. У тому напрямку росіяни під час транспортування розсипали на дорогу понад 20 тонн зерна.

"Люди їдуть просто колесами по розсипаному зерну. Величезна черга на декілька десятків кілометрів на кордоні між Україною та Росією в районі Новазовська. На виїзд з окупованої частини України. Окрім вантажівок з вкраденим зерном стоять цивільні, що покидають окупацію", — розповідав радник мера.

В Маріуполі окупанти задіяли порт для накопичення своїх військових та техніки. Його перетворюють у військову базу. Майже всіх місцевих працівників звільнили, на їх місці працюють росіяни.

Окупанти відновлюють морську інфраструктуру порту та розчистили акваторію, аби приймати великі судна.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

Вибір редакції

На початок