На міжнародній трасі М-21 на Житомирщині відкрили відремонтований після обстрілів міст

На міжнародній трасі М-21 на Житомирщині відкрили відремонтований після обстрілів міст

На міжнародній трасі М-21 на Житомирщині відкрили відремонтований після обстрілів міст
Хорошівська громада, 12 травня 2023 року. Фото: Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Житомирській області. В селі Топорище відкрили рух відбудованим мостом через річку Тростяниця

12 травня в селі Топорище Хорошівської громади Житомирщини відкрили для руху автотранспорту відремонтований після обстрілів військами РФ міст. Про це Суспільному розповіла речниця Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Житомирській області Світлана Чернях-Кондрацька.

За її словами, відтепер відновлено повноцінне сполучення однією з головних транспортних артерій області – трасою М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський. Вона сполучає із Житомиром десятки міських і сільських громад, зокрема, Овруч та Коростень.

"Мостом відтепер можуть їхати усі види транспорту, – каже Світлана Чернях-Кондрацька. – Деякі фінішні роботи на ньому ще проводяться, зокрема, нанесення розмітки та встановлення всіх потрібних дорожніх знаків".

На міжнародній трасі М-21 на Житомирщині відкрили відремонтований після обстрілів міст
Хорошівська громада, 12 травня 2023 року. Фото: Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Житомирській області

Світлана Чернях-Кондрацька розповіла, що роботи з відновлення мосту розпочали у 2022 році.

"Міст через річку Тростяниця був підірваний навесні 2022 року під час боїв за Житомирщину. Після звільнення області біля споруди влаштували тимчасову переправу. Проте її незначна пропускна здатність та важливість дороги М-21 зумовили потребу в повноцінній відбудові мосту. Це вже другий міст, який відновили у Житомирській області. Зокрема, наприкінці 2022 року відкрито міст на трасі М-07 Київ – Ковель – Ягодин. Триває капітальний ремонт мосту через річку Дубовець на автомобільній дорозі М-06 Київ – Чоп", – повідомила Світлана Чернях-Кондрацька.

Що відомо

На Житомирщині в селі Топорище Хорошівської громади відновлювали міст через річку Тростяниця. Споруда розташована на міжнародній трасі М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський. В лютому 2023 року завершували роботи з облаштування основи мосту. Начальник дільниці компанії підрядника, яка виконувала відновлювальні роботи, Олександр Рибак 19 лютого розповів Суспільному, що роботи з капремонту мосту планують завершити за два місяці.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

На початок