У Мукачеві відкриють реабілітаційний центр для захисників

У Мукачеві відкриють реабілітаційний центр для захисників

У Мукачеві відкриють реабілітаційний центр для захисників
Ілюстративне фото/УНІАН

У Мукачеві відкриють спеціалізований реабілітаційний центр для захисників. Про це повідомили на сторінці Мукачівської міської ради у Facebook.

Створять реабілітаційний центр на базі військового госпіталю. Наразі там проводять капітальний ремонт. Виділили на реабілітаційний центр понад 32 мільйони гривень з місцевого бюджету. "Коштом місцевого бюджету також закуплять реабілітаційне обладнання. Після завершення усіх робіт захисники зможуть відновлювати тут своє здоров'я", — йдеться у повідомленні.

Реабілітаційний центр для захисників створюють на базі військового госпіталю у Мукачеві
Скрін із відео Мукачівської міської ради/Facebook

Заступник командира госпіталю з морально-психологічного забезпечення Олексій Зеленський розповів: "У центрі буде басейн, тренажери, доріжки для відновлення. Повний комплекс реабілітаційних заходів можна буде зробити тут. Перші пацієнти будуть проходити реабілітацію в закладі вже цього року".

Начальник фізіотерапевтичного відділення госпіталю Андрій Федосенко розповів: "Тут буде крім зали фізіотерапії підводне витяжіння, тренажерний зал, специфічна апаратура для відновлення порушених або втрачених функцій. Запланована наявність вертикалізатора з відновленням функції ходи, спеціальний стіл для відновлення в антигравітаційних позах певних функцій, доріжка спеціальна з функцією підтримки тощо".

Щодня проходити реабілітацію в центрі зможуть 50 захисників. Після війни проходити реабілітацію зможуть в закладі і цивільні.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram

Вибір редакції

На початок