Даяна Ястремська поступилася росіянці та покинула турнір WTA1000 у Римі

Даяна Ястремська поступилася росіянці та покинула турнір WTA1000 у Римі

Даяна Ястремська поступилася росіянці та покинула турнір WTA1000 у Римі
Даяна Ястремська. Фото: Jimmie48

Чим закінчився матч українки.

Українська тенісистка Даяна Ястремська стартувала в основному раунді турніру WTA1000 у Римі. Представниця України поступилася на старті нейтральній тенісистці з Росії Анні Калінскій.

Ястремська останньою з українських гравчинь розпочала виступи в основному раунді турніру в Римі. Тенісистка пройшла два раунди кваліфікації: спершу на відмові обіграла француженку Леолію Жанжан, а після цього - іспанку Ребеку Масарову.

У першому колі турніру в Римі Ястремська мала зустрітитися з представницею Росію Калінскою. Це була третя зустріч між тенісисткам: у 2017 році перемогу здобула українка, через чотири роки виграла росіянка.

Як пройшов матч Ястремська - Калінская?

  • У першому сеті тенісистки тричі обмінялися брейками. Ключовим став дев'ятий гейм на подачі Ястремської: Калінская зробила ще один брейк, після чого захистила власну і виграла партію.
  • Друга партія також закінчилася поразкою Ястремської. У третьому геймі Калінская зробила брейк і втримала перемогу у матчі.
  • Ястремська відіграла лише 25% брейкпоїнтів та використала 43%. Калінская - 57% та 75% відповідно.

WTA1000. Рим, перше коло

Даяна Ястремська (Україна) - Анна Калінская 0:2 (4:6, 2:6)

Таким чином, на турнірі в Римі продовжать виступи три тенісистки. Марта Костюк і Ангеліна Калініна ще перед змаганнями отримали статус сіяних - лише Леся Цуренко пройшла перший раунд, обігравши Еліну Світоліну.

Матчі українок в Римі у другому колі

  • Ангеліна Калініна – Анна Блінкова (№73 WTA)
  • Марта Костюк – Клер Лю (США, №56 WTA)
  • Леся Цуренко – Бернарда Пера (США, №32 WTA)
На початок