На Київщині планують відремонтувати гуртожитки для потреб переселенців

На Київщині планують відремонтувати гуртожитки для потреб переселенців

На Київщині планують відремонтувати гуртожитки для потреб переселенців
Модульне містечко в Ірпені. Нове модульне містечко в Ірпені. Фото: Telegram / Олександр Маркушин

У Київській області можуть відремонтувати гуртожитки, які перебувають у комунальній власності, для більш комфортного проживання внутрішньо переміщених осіб.

Це питання обговорив голова Київської ОВА Руслан Кравченко з представниками ООН у справах біженців в Україні.

"Запропонував нашим міжнародним партнерам долучатися до співфінансування цього проєкту, щоб люди могли якомога швидше переїхати з модульних містечок до більш пристосованих для життя осель", — зазначив Руслан Кравченко.

Посадовці обговорили питання відновлення мікрорайону "Ірпінські Липки" та продовження роботи із заміни вікон у пошкоджених будинках Ірпеня. Нині на Київщині діє 16 модульних містечок для переселенців.

Що відомо про житло для переселенців на Київщині

У червні в Бородянці відкрили перше на Київщині модульне містечко. Воно є також в Ірпені, Макарові та інших населених пунктах, найбільш постраждалих від російського вторгнення.

24 червня 2022 року в Бучі відкрили модульне містечко на 352 місця. Там тимчасово проживатимуть понад 700 місцевих, які через агресію Росії втратили оселю.

З середини червня 2022 року у вагони "Укрзалізниці" почали заселяти жителів Ірпеня. Там можуть тимчасово проживати до 100 родин. На осінньо-зимовий період їх переселили до модульного містечка.

На початок