Білгород-Дністровський порт на Одещині втретє виставили на аукціон

Білгород-Дністровський порт на Одещині втретє виставили на аукціон

Білгород-Дністровський порт на Одещині втретє виставили на аукціон
Білгород-Дністровський порт. Фото: Олександр Славський/Facebook

"Білгород-Дністровський морський торговельний порт" повторно виставили на торги. Стартова ціна майже 185 мільйонів гривень. Про це 10 травня повідомили у Фонді державного майна України.

Аукціон відбудеться 6 червня. Стартова ціна цього разу знизилась майже на три мільйони і зараз становить 184 918 460 гривень. У лот входить цілісний майновий комплекс Білгород-Дністровського порту, зокрема:

  • будівля та споруди морського торговельного порту в Білгород-Дністровському,
  • порто-пункт "Бугаз" в Затоці,
  • база відпочинку "Прибой" в Затоці,
  • 9 суден,
  • 4 тепловози,
  • 18 портальних кранів,
  • 47 транспортних засобів.

Це третя спроба приватизації цього порту, уточнив начальник Регіонального відділення Фонду державного майна України по Одеській і Миколаївській областях Олександр Славський. Перший аукціон був 3 березня, але ніхто не подав заявки, другий — 13 березня, але переможець, який запропонував 220 мільйонів, не оплатив лот.

"Порту потрібні інвестиції та модернізація для запуску повноцінної роботи. А це можливо лише завдяки залученню приватного інвестора", — сказав Олександр Славський.

Як вказано на сторінці приватизації, основним видом діяльності порту є допоміжне обслуговування водного транспорту. Підприємство спеціалізується на перевантажені лісних вантажів, мінеральних добрив, залізорудних окатків, металопродукції та зернових вантажів.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

Вибір редакції

На початок