У Запоріжжі розпочався новий етап проєкту «Школа гідів Запоріжжя 2020»

У Запоріжжі розпочався новий етап проєкту «Школа гідів Запоріжжя 2020»

У Запоріжжі розпочався новий етап проєкту «Школа гідів Запоріжжя 2020» фото: www.instagram.com/simkasimonova/

У Запоріжжі розпочалися навчальні екскурсії для учасників «Школи гідів Запоріжжя 2020», які навчалися онлайн під час карантину.

У Запоріжжі розпочалися навчальні екскурсії для учасників «Школи гідів Запоріжжя 2020». Мета другого етапу школи – отримати практичні навички проведення екскурсій на прикладі роботи топових гідів Запоріжжя.

Учасників школи очікує шість екскурсій містом («Запорозька Січ» та різні музеї міста). Під час практичних занять слухачі дізнаються історичні факти, навчаться презентувати свій туристичний продукт.

Сьогоднішню групу супроводжувала Наталя Лобач. Вона показувала Соцмісто (Шосте селище).

Наталя Лобач, гідфото: www.instagram.com/simkasimonova/

Наталя Лобач, гід

«Це постійне намагання вивчати своє місто. Вивчати інші підходи. Намагатися відчути, що є в цьому місті. Які цікаві ракурси. Що є такого, чого немає в інших містах країни. Шукаємо емоцію, яку можна передати. І власне те, чому ми сьогодні навчалися – я, наприклад, як людина, яка дуже любить Соцмісто, намагаюсь показати, як його відчувати, як про нього дізнаватися, як його аналізувати. Як бачити в цьому місці дуже багато того, що є в світі. Що є прогресивного, цікавого. Ну, і такого, чим можна "заряджати"». – розповіла гід Наталя Лобач.

Катерина Сімонова, заступниця директора департаменту культури та туризму Запорізької міськрадифото: www.instagram.com/simkasimonova/

Катерина Сімонова, заступниця директора департаменту культури та туризму Запорізької міськради

«У нашому проєкті беруть участь не тільки початківці, але й гіди з досвідом. Втім, навіть таким досвідченим фахівцям корисно дізнатися щось нове. Адже протягом навчання вони опанують сучасні способи презентації себе, знайдуть натхнення та нові ідеї подання свого матеріалу. Мета нашого проєкту – всебічно розвинути наших гідів, дати їм ідеї для розвитку», - розповіла заступниця директора департаменту культури та туризму Запорізької міськради Катерина Сімонова.

За час проведення першого етапу "Школи гідів" її учнями стали близько 200 ініціативних учасників. Вони дізналися про основи Інтернет-маркетингу та роботи з YouTube-каналом, історію Олександрівської фортеці, основні вимоги до сучасних гідів та інше.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди