Для захисту Києва та інших регіонів посилять підрозділи ППО — Наєв

Для захисту Києва та інших регіонів посилять підрозділи ППО — Наєв

Для захисту Києва та інших регіонів посилять підрозділи ППО — Наєв
Фото: Сергій Наєв/Facebook

Підрозділи протиповітряної оборони отримали партію позашляховиків та озброєння для створення мобільних вогневих груп. Ці групи захищатимуть небо над Києвом та іншими населеними пунктами півночі та північного заходу України.

Про це повідомив у Facebook заступник начальника Генштабу Збройних Сил України, Комадувач Сил оборони, генерал-лейтенант Сергій Наєв, який передав авто військовим.

Він також показав уламки збитих засобів повітряного нападу, якими Росія атакує Україну. "З такою величезною кількістю авіаційних та ракетних ударів світ ще не стикався. Але ми намагаємося віднайти найдієвіші методи протидії повітряним небезпекам", — зазначив Сергій Наєв.

Всюдихідні автомобілі для посилення підрозділів ППО обладнані крупнокаліберними кулеметами та переносними зенітно-ракетними комплексами.

"Ми й надалі будемо підвищувати захист наших співвітчизників, об’єктів цивільної і військової інфраструктури", — пообіцяв генерал-лейтенант Наєв.

Що відомо про сили і засоби ППО, залучені до оборони Києва

Улітку 2022 року навколо столиці створили ешелоновану систему протиповітряної оборони. Вона постійно вдосконалюється, повідомив командувач угруповання сил і засобів оборони Києва Олександр Павлюк.

Наприкінці жовтня до Києва надійшли нові системи протиповітряної оборони для захисту об'єктів енергетичної інфраструктури від російських атак.

Сили та засоби ППО в районі Києва постійно маневрують на місцевості, щоб війська РФ не вирахували їхніх позицій. Водночас уся система постійно підтримується у бойовій готовності.

На випадок повітряних атак росіян, зокрема дронами, у підрозділах угруповання сил та засобів оборони Києва створили мобільні вогневі групи.

У травні одна з частин Сухопутних військ під Києвом отримала партію засобів протиповітряної оборони, що будуть використані для захисту столиці від повітряних загроз.

Вибір редакції

На початок