У Харкові частково відремонтують спорткомплекс політеху за 1,3 млн гривень

У Харкові частково відремонтують спорткомплекс політеху за 1,3 млн гривень

У Харкові частково відремонтують спорткомплекс політеху за 1,3 млн гривень
Наслідки влучання російських ракет у спорткомплекс ХПІ, Харків, 24 червня. Фото: Суспільне Харків

Харківський політехнічний інститут замовив ремонт пошкодженого обстрілами спорткомплексу за 1 млн 351 тисячу 95 гривень.

Про це стало відомо з тендеру на платформі Prozorro, який опублікували 10 травня.

Мова йде про часткове відновлення приміщення спорткомплексу, повідомила Суспільне Харків речниця Харківського політехнічного інституту Олена Розова.

"Ми отримали від держави два млн гривень, які направили на ремонтні роботи. За нашими підрахунками, на відновлення навчального корпусу та спорткомплексу, які були пошкоджені обстрілами у 2022 році, необхідно 1,5 млрд гривень", — зазначила Олена Розова.

Ремонт буде робити фірма "Стройуніверсал 2006", яка спеціалізується на будівництві житлових і нежитлових будівель. Власником фірми є Дмитро Рябченко.

Договір та кошторисну документацію замовник не опублікував у системі Prozorro. Олена Розова повідомила, що це сталося з технічних причин.

Ремонт "Стройуніверсал 2006" має провести до 31 грудня 2023 року.

Що відомо про руйнування спорткомплексу ХПІ

Російські війська у ніч проти 24 червня двома ракетами поцілили по спортивному комплексу "Політехнік" на вулиці Алчевських. За словами доцента кафедри фізичного виховання НТУ "ХПІ" Ігоря Полякова, найбільше постраждали легкоатлетичний манеж та ігровий зал, пошкоджені кабінети викладачів.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Facebook, Viber, Instagram, Telegram, Youtube

На початок