Бюро економічної безпеки провело обшуки на Львівській митниці: що відомо

Бюро економічної безпеки провело обшуки на Львівській митниці: що відомо

Уточнено
Бюро економічної безпеки провело обшуки на Львівській митниці: що відомо
Фото Володимира Заплатинського

Слідчі Бюро економічної безпеки проводять обшуки на Львівській митниці. Цю інформацію у коментарі Суспільному підтвердили у пресслужбі Теруправління БЕБ у Львівській області.

Станом на 14:00 жодної інформації щодо того, де саме проводять обшуки та про їх причини не повідомляли.

О 18:00 у БЕБ повідомили, що обшуки проводили "з метою отримання додаткової доказової бази" у справі про ввезення на територію України незадекларованої техніки. Товари завозили із сусідньої країни ЄС, при проходженні мита їх не декларували або завозили під виглядом товарів для особистого вжитку.

"Детективи Бюро економічної безпеки викрили групу осіб, які ввезли на територію України смартфони, комп’ютерне обладнання, побутову техніку та ухилилися від сплати митних платежів та ПДВ. З метою отримання додаткової доказової бази, співробітники БЕБ провели обшуки у приміщеннях Львівської митниці", — повідомили у Бюро економічної безпеки.

Орієнтовна вартість завезеної техніки становить близько 40 млн грн. На вилучену техніку наклали арешт.

Під час обшуків у середу, 10 травня, вилучили документи, що підтверджують факт переміщення товарів поза митним контролем. Правоохоронці встановлюють людей причетних до вчинення протиправних дій.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінальних правопорушень передбачених ч. 1 та ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів), ч. 1 ст. 358 (підроблення документів), ч. 1 ст. 366 ( складання службовими особами завідомо неправдивих офіційних документів) КК України здійснюють детективи Територіального управління БЕБ у Львівській області за процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури.

Вибір редакції

На початок