Хмельничани долучилися до встановлення національного рекорду з руханки

Хмельничани долучилися до встановлення національного рекорду з руханки

Хмельничани долучилися до встановлення національного рекорду з руханки
Фото: Суспільне Хмельницький

Хмельничани долучилися до встановлення національного рекорду у всесвітній День руху задля здоров’я, десятого травня. Вихованці двох дитячих садків і школи стали учасниками наймасштабнішої онлайн-руханки України в спортивно-культурному центрі "Плоскирів", розповіла його культорганізаторка Ольга Шевцова.

Хмельничани долучилися до виконання онлайн-руханки України у всесвітній День руху задля здоров’я. Понад сім десятків дітей розминаються в спортивно-культурному центрі "Плоскирів", розповіла культорганізаторка закладу Ольга Шевцова.

Вихованці двох дитячих садків і школи стали учасниками наймасштабнішої онлайн-руханки України в спортивно-культурному центрі "Плоскирів"
Вихованці двох дитячих садків і школи стали учасниками наймасштабнішої онлайн-руханки України в спортивно-культурному центрі "Плоскирів". Фото: Суспільне Хмельницький

"До нас долучилися загальноосвітні заклади, це: школа № 20, також дитячі садочки № 10 і 48. І разом усі ми будемо виконувати руханку разом з іншими містами України, і так буде встановлено новий український рекорд", — розповідає Ольга Шевцова.

"Діти дуже зацікавлені у великих масштабних акціях, вони хочуть продемонструвати себе у всій своїй творчості. У нас багато дітей, які займаються в різних гуртках, і для них такі акції – відкриття для себе якоїсь зірочки", — каже соціальна педагогиня ЗОШ №20 Олена Гладка.

Соціальна педагогиня загальноосвітньої школи № 20 Олена Гладка, каже, привела на національну онлайн-руханку до "Плоскирова" учнів п’ятих-шостих класів. Серед них – шестикласниці Анна і Софія говорять про користь виконання фізичних вправ.

Хмельничани долучилися до встановлення національного рекорду у всесвітній День руху задля здоров’я
Хмельничани долучилися до встановлення національного рекорду у всесвітній День руху задля здоров’я. Фото: Суспільне Хмельницький

"Спорт відвертає нас від стану, який зараз у країні, також нас розвиває, підтримує нашу фізичну форму, що також важливо для здоров’я і для зовнішнього вигляду", — каже Анна.

"Я вважаю, що спортом важливо займатися для саморозвитку, для того, щоб підтримувати свою форму", — каже Софія.

Після розминки хмельничани долучилися до національної руханки.

На початок