На Київщині незаконно вирубали дерева на понад 2,5 млн гривень

На Київщині незаконно вирубали дерева на понад 2,5 млн гривень

На Київщині незаконно вирубали дерева на понад 2,5 млн гривень
Колоди, які незаконно реалізовували на Київщині навесні 2023 року Фото(ілюстративне): ГУ Нацполіції у Київській області/Facebook

Обласна прокуратура подала позов до суду стосовно стягнення з підприємства Київщини коштів на суму 2,6 млн гривень. Йдеться про незаконне вирубування дерев на Богуславщині. Про це повідомляє пресслужба відомства.

"Прокурори встановили, що на ділянках лісу, які перебувають у постійному користуванні Державного підприємства "Богуславське лісове господарство" в межах Ходорівського лісництва, незаконно вирубано 593 дерева",— йдеться у повідомленні.

Слідство з'ясувало, що це сталося через неналежне здійснення своїх обов’язків з охорони лісових ресурсів постійним лісокористувачем — ДП "Богуславське лісове господарство".

Що відомо про вирубку дерев у Києві та області

Поліція Київщини викрила масштабну схему нелегальної вирубки і збуту деревини. Під виглядом санітарної очистки лісу посадовці знищували масиви дерев задля отримання прибутків від продажу матеріалів.

П'ятеро працівників лісгоспу на Київщині отримали підозри за незаконну вирубку дерев на 18 млн грн. Вони здійснювали суцільні санітарні рубки на земельних ділянках площею понад 1 га на території Сидоровицького державного агролісництва.

У Дарницькому лісгоспі столиці заготовляли дрова із сухостійних і пошкоджених дерев. Їх використовуватимуть у пунктах обігріву, якщо будуть тривалі відключення електроенергії.

У грудні троє чоловіків незаконно вирубували дерева на столичному Трухановому острові.

Київські комунальники у грудні обробляли хвойні дерева репелентом, аби захистити їх від незаконної вирубки у передноворічний період.

Вибір редакції

На початок