Ріта Ора вийшла на сцену Євробачення з 14-річною біженкою з України

Ріта Ора вийшла на сцену Євробачення з 14-річною біженкою з України

Ріта Ора вийшла на сцену Євробачення з 14-річною біженкою з України
Фото: PAUL ELLIS/AFP via Getty Images

9 травня у Ліверпулі пройшов перший півфінал "Євробачення". Окрім конкурсантів, на сцені виступила англійська співачка албанського походження Ріта Ора, яка почала свій виступ разом із танцівницею з України. Історією дівчинка музикантка поділилася у Twitter.

"Для мене Софія представляє силу і надію в ці бурхливі, трагічні та мінливі часи. (…) Тяжке становище родини Софії нагадує мені про неймовірну подорож, яку пройшла моя сім’я, коли я була в її віці, і про те, як я вічно буду вдячна Великій Британії за виявлену до нас доброту та співчуття", — написала Ріта Ора.

На сцені пісенного конкурсу Ріта виконала свій хіт "Anywhere", тримаючись за руки з Софією. Українка тримала у руках м'яч, який, за словами співачки, символізує втрачене дитинство дітей-біженців.

"Надсилаю любов усім, хто дивиться в Європі та, звичайно, в Україні. Будьте сильними, ми всі вас любимо", — написала музикантка.

Вона назвала свій виступ на "Євробаченні" честю та подякувала команді і фанатам.

Ріта Ора  — англійська співачка албанського походження. В 2009 році брала участь у відборі на представника Великої Британії на "Євробаченні".

Ріта Ора народилась в Югославії в місті Приштина у 1990 році. Того ж року сім'я переїхала до Великої Британії.

"Євробачення"

Другий півфінал пройде 11 травня. Представники України, гурт TVORCHI з піснею "Heart of Steel", одразу потрапляють у фінал шоу, який відбудеться 13 травня.

Суспільне Мовлення покаже пряму трансляцію "Євробачення" на кількох платформах — дивитися можна буде на телебаченні, діджитал-платформах та в додатку "Дія".

Як голосувати

Українці голосуватимуть у другому півфіналі й у фіналі. Під час першого півфіналу українці не голосують.

У другому півфіналі у прямому ефірі з’явиться інформація, коли можна буде надсилати sms-повідомлення на номер 7576 із номером учасника, за якого ви хочете голосувати.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі "Євробачення-2023".

Радіо Промінь — офіційний радіомовник "Євробачення".

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок